Medical Institut Plzeň – plastická chirurgie

PLASTICKÁ CHIRURGIE

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas zpět.

Lékaři kliniky plastické chirurgie Medical Institut v samém centru Plzně si poradí s jakýmkoliv problémem, se kterým se na ně obrátíte. Vybrat si můžete z širokého spektra nabízených zákroků, pokud mezi nimi nenajdete řešení právě vašeho problému, jistě ho naleznete při společné konzultaci s lékařem. Moderně vybavený operační sál, špičkové vybavení a tým složený z uznávaných specialistů jsou zárukou spokojenosti našich klientů. Nejnovější poznatky z kongresů, inovativní postupy, trendy a neustálé vzdělávání lékařů řadí kliniku Medical Institut mezi nejvyhledávanější soukromá pracoviště plastické chirurgie.

Plastická chirurgie Plzeň.

Vybírat můžete z těchto zákroků:

Plastická chirurgie Plzeň.
Dermální výplň Cristal: Vysoce kvalitní výplňový materiál zajistí plnost vašeho poprsí, vyplní každou vrásku nebo opět navrátí ztracený objem kdekoliv si přejete.

Cristal se vyznačuje vysokou kvalitou a jedná se o sterilní, viskoelastický, hydratovaný, apyrogenní, biologický kompatibilní zesíťovaný derivát kyseliny hyaluronové. V estetické medicíně se používá k výplni vrásek a nerovností v oblasti obličeje, tkáňových defektů, ke zvětšení rtů a prsou, omlazení a hydrataci tváře, krku a dekoltu. V neposlední řadě k modelaci kontur tváře nebo biorevitalizaci. Tato estetická léčba je řešena podle individuálních potřeb klienta.

Plastická chirurgie Plzeň.
Lifting hýždí: Chcete zakulatit svůj zadeček nebo dodat ztracený objem a zároveň se zbavit celulitidy? Pak je tato revoluční metoda liftingu hýždí určena právě vám.

Hromadění tuku v zadečku a jeho nežádoucí tvar jsou dnes příkladem estetické vady, která trápí mnoho žen. I celkově štíhlý člověk může mít objemnější, spadlé nebo naopak nevýrazné hýždě, což je zapříčiněno nejen životosprávou či životním stylem, ale i genetikou. Zvýraznit siluetu hýždí můžeme pomocí výplně aquafilling, výplněmi cristal nebo vlastním tukem. Zároveň tak dochází k vyhlazení dolíčků celulitidy a zpevnění pokožky. Potřebujeme-li více pozvednout oblast a dodat objem plochým půlkám, pak je řešením augumentace buď aquafillingem nebo lipotransferem – vlastním tukem (Brazilský butlift).

Plastická chirurgie Plzeň.
Lipomodelace těla: Dopřejte si objem tam, kde je žádoucí a zároveň se zbavte přebytečného tuku z problematických partií při jednom zákroku.

Laserové liposukce jsou v současné době nejlepší volbou všech moderních profesionálních estetických klinik a postupně tak ovlivňují klasické i všechny další zastaralejší typy doposud užívaných tumescentních liposukcí. Moderní laserová liposukce dopřává klientům maximální účinky při naprosto minimální zátěži pro klienta. Plastičtí chirurgové díky novým technologiím nabízejí nový rozměr laserových liposukcí s odstraněním tuku v nechtěných lokacích a transferu do velmi žádaných partií, které naopak objem ztrácejí, jako jsou prsa, zadeček nebo vrásky.

Plastická chirurgie Plzeň.
Zvětšení prsou implantáty Mentor: Prsní implantáty MENTOR® splňují nejvyšší nároky na kvalitu, bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou.

Augmentace prsou pomocí implantátů Mentor. Inspirací anatomických implantátů MENTOR je linie pevných mladistvých prsou. Znakem mladých prsou je kromě pevnosti i bradavka směřující lehce vzhůru. Aby bylo po augmentaci docíleno požadovaného tvaru prsou a současně optimálního umístění bradavky, vyvinul Mentor implantáty specifického designu s ideálně umístěným bodem nejvyšší projekce (tj. bod v místě bradavky).prsní implantáty Mentor, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528. Pro anatomické implantáty MENTOR je charakteristická také plnost objemu jak ve spodním, tak v horním kvadrantu, což je dáno právě výškou projekce. Anatomické implantáty MENTOR prsa lehce nadzvedávají, odstraňují tak problém mírně povislých prsou. Díky přirozenému vzhledu jsou také vhodné při řešení lehké asymetrie prsou. Kvalita a bezpečnost těchto implantátů je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií i evropskou certifikací. Jako první na světě získaly implantáty MENTOR americkou certifikací FDA. Proto se pro prsní implantáty MENTOR® rozhodlo již více než 5 milionů žen na celém světě. Prsa budou díky těmto implantátů vypadat přirozené a plně. Rozvoj byl zaznamenán nejen v technologii, ale i v tvarech implantátů, které se nyní blíží více přirozenosti.

Plastická chirurgie Plzeň.
Zvětšení prsou aquafillingem: Splňte si konečně sen o plných ňadrech bez implantátů a jizev. Zvětšení až o jednu velikost. Výsledky viditelné ihned po zákroku.

Zvětšení prsou bez nutnosti operace je sen mnoha žen, tento sen je dnes však již realitou! Aquafilling je inovativní nechirurgická miniinvazivní metoda, při které je použit vysoce elastický gel, který je tvořen z největší části vodou a to z 98%. Je tak pro tělo přirozený a v tom pramení jeho vysoká účinnost, jelikož asi dvě třetiny lidského těla tvoří voda. Zároveň díky svému složení také poskytuje Aquafilling přirozenost a jemnost měkké tkáně prsu. Nejsou viditelné nebo hmatatelné žádné vrstevnice.

Plastická chirurgie Plzeň.
“Facelift: Facelift řeší problematiku projevů stárnutí obličeje a krku, vyznačuje se především poklesem kůže a jemných obličejových svalů.

Největší přebytky kůže se vytvářejí v oblasti dolní čelisti a krku. Při této operaci plastický chirurg nejen odstraní nadbytek kůže na krku a obličeji, ale vypne i podkožní vazivově – svalové struktury. Tím se efekt zákroku výrazně prodlouží. Pouhé odstranění přebytku kůže v oblasti obličeje a jeho vypnutí by nedosáhlo tak dlouhodobého výsledku, protože kůže obličeje a krku velmi rychle povadá. Kromě trvalejšího vypnutí, díky liftingu kůže, dojde i k vyhlazení vrásek obličeje a krku. Facelifting probíhá v kombinaci místní anestezie a analgosedace. Operační řez (a tedy i výsledná jizva) je veden směrem dolů z vlasové části spánkové krajiny přes ušní lalůček a boltec, je tedy minimálně viditelný.

Plastická chirurgie Plzeň.
Liposukce: Medical Institut Plzeň nabízí obě formy nejmodernější miniinvazivní liposukce. Tumescentní liposukci Body-Jet i plasmovým paprskem asistovanou liposukci Plasmalipo®.

Moderní miniinvazivní liposukce patří obecně mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie a nejefektivnější metody tvarování postavy s minimálními riziky a zátěží. Jedná se o okamžité odstranění nahromaděného tuku z problematických partií, které je prováděno jen drobnými vpichy v lokální anestezii, tedy bez nutnosti celkové anestezie. Moderní PLASMALIPO® Liposukce

Plastická chirurgie Plzeň.
Augmentace, modelace a lifting prsou (muži): Zvětšit objem mužských ňader není v dnešní době nereálné. Použitím bezpečných silikonových implantátů a zdokonalení operačních technik docílíme vysportovaného tvaru prsou.

Až do nedávna se operovala u mužů pouze gynekomastie, tedy stav kdy je mužská prsní žláza zvětšená a působí až žensky. V tomto případě se žláza odstraní a tím se zastaví zvětšování prsou. V dnešní době se dostávají do popředí i mužské prsní implantáty, které dodají prsním svalům nejen objem, ale vykouzlí také tvar hodný
kulturisty. Zákrok je velmi jednoduchý, implantát se vsazuje pod sval a jizva je takřka neviditelná. Na dotek je prs pevný a vypadá nejen přirozeně, ale i mužně. Po zákroku je nutný minimálně týdenní klidový režim. Další týdny je možné zapojit klidnější činnost, dle zvážení lékaře. Kompresní prádlo je nutné nosit po dobu 3 – 4 týdnů.

Plastická chirurgie Plzeň.
Redukce a modelace labia: Jako jedna z mála klinik, nabízí Medical Institut kompletní řešení i pro intimní partie. Jako např. modelaci a redukci labia.

Jedná se ambulantní zákrok, kde se odebere tuk z vnitřní strany stehen a ten se poté implantuje do vnější části labia, díky čemuž získají zpět objem. Dle přání klientky lze dosáhnout požadovaného vzhledu, kde se mohou případně odstranit příliš velké vnitřní labia. Augmentace vlastním tukem je téměř permanentní, neboť se implantují neporušené tukové buňky, které přežívají v těle po velmi dlouhou dobu.Po zákroku klientka odchází do domácí péče, při čemž dopopručujeme omezení sportovních aktivit na min 2 týdny a minimálně na 3 – 4 týdny se zdržet i sexuálního života. V prvních 14ti dnech po zákroku je nezbytné dodržovat zvýšenou hygienu intimních partií.

Plastická chirurgie Plzeň.
Zvětšení a prodloužení penisu: Jako jedna z mála klinik, nabízí Medical Institut kompletní řešení i pro intimní partie. Vybrat si můžete z několika zákroků, pokud mezi nimi nenajdete požadované řešení, jistě ho najdete při společné konzultaci se specialistou naší kliniky.

Naprosto bezpečná metoda rozšíření penisu v klidovém stavu, kdy se za pomoci speciální kanyly odebere potřebné množství tuku. Poté se tuk aplikuje do podkoží, čímž penis získá na objemu a zároveň nedojde k zatížení jeho funkce ani poruchám erekce. Při aplikaci vlastního tuku se odebírají celé tukové buňky, dojde tak k plynulé adaptaci do podkoží a výsledný efekt je tak zcela přirozený a trvalý. Prodloužení penisu: Chirurgická prodloužení penisu se provádí docela rutinně a dochází při něm k prodloužení délky penisu přibližně o 1-3 cm. Chirurgické zvětšení penisu se provádí pod celkovou narkózou, kde je veden řez ve tvaru obráceného V v ochlupené části podbřišku v těsné blízkosti kořene. Poté je šetrně odstraněn vaz, který penis fixuje. Možnost prodloužení je tak u každého muže individuální. U všech zákroků je důležitá pečlivá pooperační péče, která většinou zahrnuje přikládání chladivých obkladů, důkladnou hygienu po každé toaletě a také lehké nebo tlakové masáže penisu. V každém případě je po zákroku po určitou dobu doporučena sexuální abstinence. Pro dobrý výsledný efekt operace je dodržování všech doporučení lékaře nezbytné.

Plastická chirurgie Plzeň.
Rhinoplastika: Nos jako centrum obličeje je vnímán každým jedincem zejména proto, že jeho tvar dává obličeji výraz.

Operace nosu je poměrně složitý zákrok, který vyžaduje velkou zkušenost operatéra. V první fázi pracuje s chrupavkami na špičce nosu. Poté se odstraňují případné hrboly a pracuje se již s tvarem nosu. Chirurg musí provést kompletní re-modelaci nosu do požadované formy. Pokud pacient trpí jakýmkoliv defektem, je možné použití speciální implantát, kostní nebo chrupavčitý štěp, jako např. při evropeizaci afrických nosů, nebo tzv. sedlovitých deformit, které bohužel často vznikají i jako důsledek nesprávně provedené rhinoplastiky. Do běžného životního a pracovního rytmu se může zapojit po sejmutí sádry a sportování či větší fyzická zátěž je možná postupně po 6-8 týdnech po operaci nosu.

Plastická chirurgie Plzeň.
Redukce a modelace prsou: Modelace prsou (odborně mammaplasatika, mastopexe) je vhodná pro ženy, které trápí nadměrné, anebo povislé poprsí. Modelace prsou, dodá hrudníku mladistvý vzhled, obnoví jejich atraktivitu a výrazně uleví i od bolestí zad.

Většinou se jedná o komplexní úpravu prsou – bradavky, dvorce a modelaci prsní žlázy. Mnohé pacientky trpí bolestmi zad způsobenými nadměrným objemem ňader nebo jejich nízkým posazením. Redukce a modelace prsou je řešením i pro ty, které chtějí dodat svému poprsí opětovný mladistvý vzhled. Důvodem k tomuto zákroku může být buď estetika, nebo výrazná asymetrie prsní žlázy. Zákrok trvá přibližně dvě hodiny, čas závisí na rozsahu odebírané tkáně a na způsobu provedení modelace. Délka a tvar řezu jsou individuální, existuje několik variant: okolo dvorce, boční, v podprsní rýze, ve tvaru písmene „T“ (vertikálně od dvorce dolů do podprsní rýhy). Indikace e závislá od konzultace s lékařem a rozsahu úpravy prsou.

Plastická chirurgie Plzeň.
Moderní miniinvazivní šetrná liposukce: Medical Institut nabízí obě formy nejmodernější miniinvazivní liposukce. Tumescentní liposukci Body-Jet i plasmovým paprskem asistovanou liposukci Plasmalipo®.

Moderní miniinvazivní liposukce patří obecně mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie a nejefektivnější metody tvarování postavy s minimálními riziky a zátěží. Jedná se o okamžité odstranění nahromaděného tuku z problematických partií, které je prováděno jen drobnými vpichy v lokální anestezii, tedy bez nutnosti celkové anestezie. Účinná a rychlá liposukce, která je revolucí v moderních laserových liposukcích. Jedná se v současnosti o nejšetrnější a nejrychlejší liposukci současné estetické medicíny.

Plasmalipo® využívá mikrotenkou sondu na optickém vlákně, pomocí které paprsky plasmy v rozpětí 360° tuk šetrně rozpouští. Nedochází tak k mechanickému poškozování tuku a tedy ani ke vzniku velkých modřin či podlitin. Stejně tak díky šetrnému rozpuštění nedochází ani k riziku vzniku nerovností jako u klasických metod nebo popálenin při metodách radiofrekvenčních či laserových, protože plasmový paprsek k rozpouštění tuku nepotřebuje vysoké teploty.

Unikátnost plasmy v liposukci má dvojí účinek. Zatímco plasmový paprsek rozpouští tuk, současně účinně působí na kolagenová vlákna podkoží a způsobuje okamžité vypnutí a přilnutí pokožky zpět. Zamezuje se tak vzniku ochablé kůže a kožních převisů a tím dalšímu chirurgickému zákroku. Navíc díky rovnoměrnému působení plasmového paprsku odpadá riziko vzniku nerovností jako u klasických metod.

Díky přesnosti a šetrnosti mikrotenkého vlákna umí liposukce Plasmalipo® kromě klasických partií jako například bříško, boky, stehna či záda, ošetřovat i drobnější lokality jako paže, kolena, faldíky pod zadečkem nebo podbradek.

Liposukce BODY-JET

Tumescentní liposukce pomocí přístroje Body-Jet tukovou tkáň šetrně rozrušuje speciální kanylou, z které pod tlakem tryská tumescenční roztok. Tlak vody rozvolňuje tukovou tkáň, která je spolu s tukovými buňkami současně odsávána. Tukové buňky jsou vyplavovány celé, nepoškozené, jednotlivě nebo ve shlucích.

Vše se provádí pouze v lokální anestezii nebo v kombinaci s nitrožilní anestezií. Zákrok je prováděn jako ambulantní a trvá na rozdíl od ostatních metod výrazně kratší dobu. Rozvolnění tuku tlakem vody navíc umožňuje, aby si tuk zachoval svoji plnou životaschopnost a proto se může opětovně využít k výplni vrásek v obličeji, augumentaci prsou nebo hýždí, i k znovu navrácení objemu v jiných partiích těla. Přenos vlastní tukové tkáně, neboli Lipotransfer či Fatgrafting, tak nepředstavuje žádná zdravotní rizika.

V případě obou liposukcí je šetrné odstranění tuku bezbolestné a minimalizuje vznik modřin a otoků. Oba revoluční postupy jsou také výrazně šetrnější k operovaným tkáním a také následná rekonvalescence se oproti klasickým metodám značně zkracuje a umožňuje rychlý návrat do běžného života. Díky mini invazivnosti zákroku je i nezbytné nošení kompresního prádla značně zkráceno. Po zahojení je ošetřovaná lokalita bez jakýkoliv stop vpichů.

Výsledný efekt je viditelný bezprostředně po zákroku a vy se tak můžete těšit z krásné postavy.

Jak se zbavit i jinak vzpurných tuků, získat vysněnou postavu a optimální způsob liposukce na základě vlastností problematických tuků lze zjistit na osobní nezávazné konzultaci přímo se specialistou na moderní liposukce.

Prohledněte si fotografie z interiéru naší plastické chirurgie

Recepce Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16. www.medicalinstitut.cz Operační sál Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz Zde si klientky mohou po nenáročném zákroku odpočinout.

Prohledněte si fotografie “Moderních miniinvazivních liposukcí”

Plastická chirurgie Plzeň.

Plastická chirurgie Plzeň.

SEO BP

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding). Copywriting (CW). Správa sociálních sítí. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.