Pedikúra Plzeň

Pedikúra-Plzeň-Bory
Pedikúra-Plzeň-Bory

Telefon KLIK: 736 420 127

pedikúra Plzeň
Pedikúra Plzeň Bory – Jana Urbánková

Pedikúra Jana Urbánková Plzeň – Bory

Rádi bychom Vám nabídli své služby. Pedikúra je procedura zabývající se péčí a prevencí o Vaše nohy i chodidla. Je to příjemná, pohodlná a relaxační péče, která je pro nohy velice doporučována, neboť jsou Vaše nohy dennodenně namáhány. Přes den jsou uzavřené v botách, celý den jsou zatěžovány, v důsledku toho se na chodidlech objevují otlaky, puchýře, suché a rozpraskané paty, dermatomykózy. Proto si Vaše nohy zaslouží důkladnou péči alespoň jedenkrát v měsíci, která může dopomoct k zahojení puchýřů a mozolů a zklidnění četných otlaků. K našim nabízeným službám zejména patří péče o Vaše unavená chodidla a jejich regeneraci formou mokré pedikúry, další péče jako zábaly, reflexní terapie a masáž nebo úpravy nehtů je na Vaší volbě, potřebě a vkusu.

pedikúra Plzeň 07
pedikúra Plzeň 

Pedikúra Jana Urbánková Plzeň-Bory nabízí službu

Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra -je to procedura zabývající se péčí a relaxací nohou i chodidel. Je příjemná, pohodlná a uvolňující a proto je velice doporučována a to vzhledem k tomu, že jsou Vaše nohy dennodenně namáhány a zatěžovány. V důsledku toho se na chodidlech objevují otlaky, puchýře, suché a rozpraskané paty, a různé nemoci – dermatomykózy, případně kuří oka a bradavice, zarůstající nehty. Vzhledem k zátěži si Vaše nohy zaslouží důkladnou péči a relaxaci alespoň jedenkrát v měsíci, pedikúra může dopomoct k zahojení puchýřů a mozolů a zklidnění četných otlaků nebo problémů.

pedikúra Plzeň 02
pedikúra Plzeň 

Procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčující solí, tato koupel trvá přibližně 10 – 15minut dle stavu nohou klienta. Dojde ke změkčení zrohovatělé kůže, otoků, mozolů a nehtů , také se uvolní nečistoty z nehtových lůžek. Pak se nohy důkladně osuší, vydezinfikují a nanese se na chodidla kosmetická vazelína zabraňující vysychání již namočené kůže. Začne se s odstraňováním přebytečné kůže pomocí skalpelu, po odstranění následuje ostříhání nehtů, vyčištění nehtových lůžek a valů odstranění přebytečné kůžičky, zapilování nehtů a vyhlazení chodidel pemzou. Na závěr je provedena lehká základní masáž chodidla, která zvyšuje prokrvení, snižuje únavu a stimuluje reflexní body na ploskách nohou a to za pomoci vhodného krému nebo balzámu. Péči lze doplnit uvolňující a relaxační masáží chodidel, parafínovým zábalem nebo barevnou modelací nehtů.
Obvykle procedura trvá od 45 – do 60 minut.
Pedikúra je vhodná pro všechna pohlaví i věkové kategorie.
Domácí péče v mnoha případech nestačí, proto navštivte salon
,,Pedikúra Jana Urbánková Plzeň-Bory“
my Vám důkladně ošetříme Vaše chodidla a věřte, že určitě poznáte a uvidíte rozdíl

pedikúra Plzeň 05
pedikúra Plzeň 
PEDIKÚRA - ceník
PEDIKÚRA – ceník

 FIRMY.CZ  Pedikúra Plzeň Jana Urbánková Žižkova 2491/66 30100 Plzeň, Jižní Předměstí

 FACEBOOKPedikúra Plzeň Jana Urbánková Žižkova 2491/66 30100 Plzeň, Jižní Předměstí

 

Pedikúra Jana Urbánková >>> mobil +420 736 420 127Žižkova 2491/66, Plzeň, Jižní PředměstíNabízíme služby pedikérské -…

Zveřejnil(a) Pedikúra Jana Urbánková dne 11. únor 2016

pedikůra Plzeň Bory