DNY PLNÉ SLEV

Pro velký úspěch jsme se rozhodli prodloužit DNY PLNÉ SLEV! Ale pozor jen do 5.10. ! Přijďte si i vy pro naše až 50% slevy na chemické peelingy a mezoterapii, 20% slevy na aplikaci botoxu, výplní, zvětšení rtů, niťové liftingy, 2.000 Kč slevu na plastickou chirurgii a konzultace s lékaři ZDARMA

🌸 Těší nás, jak využíváte naše SLEVY a AKCE na klinice Medical Institutu Plzeň. Proto jsme se rozhodli, ze největší slevové akce roku 2018 – >>> DNY PLNÉ SLEV – prodloužíme až do 5.10.2018.💆🏼‍♀️ 🌸AKCE platí na aplikaci botoxu, výplně vrásek, zvětšení rtu a niťové liftingy se slevou 20%, na mezoterapie a chemické peelingy sleva 50% 🎉. Dále 2000 Kč sleva na zákroky plastické chirurgie (víčka, liposukce, prsa…) 💉Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 775123528. 🌸Těšíme se na Vaši návštěvu 👨🏻‍⚕👩🏼‍⚕..

Dny Plné slev na titulce s naší překrásnou s Andreou Verešovou
Dny Plné slev na titulce s naší překrásnou s Andreou Verešovou

Začaly slevičky u nás v Medical Institut Plzeň >>> Na titulce s naší překrásnou s Andreou Verešovou, která si dopřává pravidelnou podporu imunity ve formě infuzní terapie. Aby i Vy jste byli celý podzim fit a jen tak žádná viróza si na Vás netroufla, můžete vyzkoušet infuzní terapie vitamínu C se slevou až 25% s vystřiženým kupónkem z letáčku našich parádních slev 😉😊

#plzen #pilsen #medicalinstitut #medicalinstitutplzen #institutkrasy #institut_krásy #institutkrasyplzen #laserovecentrum #estetickadermatologie #estetickamedicina #infuze #vitamins #vitaminc #zdravaakrasna #imunitas

DNY PLNÉ SLEV – již probíhají…

Dny plné slev v Plzni 2018
Dny plné slev v Plzni 2018

Už se to blíží! už jen pár dní! Největší slevová akce roku je tu! Ve dnech od 5.září do 22. září 2018 rozdáváme až 50% slevy na vše. Pojďte si užít Vaše Dny Plné Slev. Pozor tato akce je platná pouze v daném termínu. Tak spěchejte, ať si i Vy ukrojíte z našich slev.

Volejte a objednávejte se na tel: +420 775 123 527.
 

DNY PLNÉ SLEV JSOU OPĚT TADY! VYUŽIJTE JEDINEČNÝCH SLEV AŽ 50%.

Nezapomeňte na recepci předložit vystřižený kupónek z letáku, který najdete přímo na naší provozovně, nebo si jej můžete stáhnout z našeho webu. DNY PLNÉ SLEV 2018  ( pdf. ke stažení zde)

SLEVOVÁ AKCE PLATÍ :

 • Plastická chirurgie – SLEVA až 5.000 Kč
 • Estetická dermatologie – SLEVA 20% – 50%
 • Bělení zubů – 15 minut za 1.950 Kč
 • Prodloužení vlasů za 10.000 Kč
 • Trvalé narovnání vlasů – SLEVA 20%
 • Kadeřnická proměna – 1.500 Kč
 • Masáž – SLEVA 20%
 • Fyzioterapie, rázová vlna, taping – 2 + 1 ZDARMA
 • Injekční odstranění tuku, karboxy terapie (plynové injekce) – 3 + 1 ZDARMA nebo 4 + 2 ZDARMA
 • Ošetření těla – 2 + 1 ZDARMA
 • Ošetření těla a pletí – 1 + 1 ZDARMA
 • Produkty – při zakoupení 3 produktů, získáte nejdražší produkt se SLEVOU 20%
 • Permanentní make-up – obočí – 3.900 Kč, linky – 1.680 Kč, rty od 3.600 Kč
 • První návštěva procedury, kterou jste ještě nenavštívila – SLEVA 20%
 • Zvýhodněné kredity – Zaplať 5.000 Kč – získáš 6.000 Kč, zaplať 10.000 Kč – získáš 12.000 Kč
 • Konzultace s lékaři ZDARMA
 • ZDARMA – měření procenta tuku, svalů, vody a metabolického věku, vibrační cvičení, konzultace Cambridge Diet

DNY PLNÉ SLEV TRVAJÍ JEN 14 DNÍ, TAK NEPROMEŠKEJTE SVOJI ŠANCI!

Dny Plné Slev 2018
Dny Plné Slev 2018

Dny Plné Slev 2018 probíhají ve dnech od 5.9- 22. 9. v Medical Institutu, Institutu Krásy, Salonu Andělské Krásy a Vlasovém Institutu.

Platnost kuponu do 31.10.2018 Platnost zvýhodněného kreditu do 31.12.2018

Dny plné slev v Medical Institutu Plzeň & Salonu Andělské Krásy

Infúze vitamínu C – Jste unavení, ve stresu, přepracovaní, jste náchylní na nemoci nebo nemáte chuť k sexu🤔? Infúze vitamínu C >>> Nabízíme moderní řešení, které vám doslova dobije baterky – infuzní terapie dodá tělu vitamín C v té nejúčinější formě! Přijďte samy nebo doražte třeba s kamarádkou – uvaříme vám kávu☕, proberete všechny novinky, přečtete si časopis a do hodinky vámi bude proudit čistá síla vitamínu C💪. Vaše tělo i mysl vám poděkují🙏
Volejte 📲 775 123 528
Medical Institut Klinika estetické mediciny, plastické chirurgie a laserové centrum. Přirozený vzhled bez známek stárnutí je naše poslání.
Preventivní medicína >>> Náš tým Medical Institutu sestavil preventivní vyšetření, které vám nabízejí benefit v podobě vylepšení zdravotní kondice. Zaměřují se na prevenci civilizačních onemocnění. Programy obsahují individuálně sestavenou terapii dle aktuálního zdravotního stavu. Naše interní lékařka může klientovi sestavit plán prevence dle vyšetření krve, EKG a dostupných vyšetření zkonzultovat vaši kondici.
>>> Infuzní terapie vitamínem C
NEJVĚTŠÍ KOMPLEXNÍ ESTETICKÉ CENTRUM V PLZEŇSKÉM KRAJI Tel: +420 775 123 528
Estetická chirurgie nabízí chirurgické zákroky s minimální invazivností, ale s velkým efektem. Jedná se o estetické zákroky prováděné vpichy nebo jen malými řezy s minimální dobou rekonvalescence a minimálními riziky.

ESTETICKÁ DERMATOLOGIE

Klademe důraz především na bezpečnost všech použitých materiálů, jejich vysokou kvalitu a naprosto přirozený výsledek. Vypadat dobře na svůj věk, není hřích. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, kteří díky neustálému vzdělávání na zahraničních kongresech přivážejí nejnovější postupy z celého světa. Díky těmto postupům můžete oddálit stárnutí, zbavit se jemných a hlubokých vrásek, stejně jako znovu vypnout pleť a kontury vaší tváře. Medical Institut nabízí celou škálu zákroků, mezi nejvyhledávanější pak patří facelift vstřebatelnými nebo nevstřebatelnými nitěmi, plazmolifitng, aplikace Botulotoxinu nebo odstraňování vrásek. Již během pár hodin můžete vypadat odpočatě a hlavně dobře na svůj věk.
Těšíme se na vás!
www.medicalinstitut.czwww.salonkrasy.netwww.institutkrasy.cz