Salon Andělské Krásy Plzeň

Kosmetický a estetický salon v Plzni

Nabízíme kompletní profesionální služby estetického centra v Plzni. Díky vysoké vybavenosti moderními přístroji a neustálým vzděláváním našich terapeutů, přinášíme novinky v péči o Vaši krásu vždy jako první v Plzni.

detoxikace
detoxikace


  • DETOXIKACE

Zbavte se škodlivých látek ve svém těle! Účinná detoxikace dokáže vyhladit pokožku, eliminovat celulitidu, pročistit lymfatický systém a dokonce ubrat i pár centimetrů v objemu. Detoxikace je vynikající první krok k nastartování metabolismu a hubnutí. Zamávejte celulitidě a přivítejte jemnou a hebkou pleť bez nerovností.

  • Kosmetický salón, dermatologie

Salon Andělské Krásy je moderně vybavené středisko v centru Plzně. Nabízí široké spektrum služeb o krásu obličeje i těla. Najdete zde kompletní služby v péči o krásu těla jako jsou manikúra, pedikúra, poradenství v oblasti výživy, stravování, hubnutí, odstranění celulitidy, ale i vypnutí a zpevnění pleti. Stejně tak jako v péči o pleť počínaje kosmetikou, laserovým omlazením pleti až po lokální ošetření vrásek či kompletní omlazení injekčními terapiemi, jako je např. Plazmolifting.

PÉČE O PLEŤ v Plzni
PÉČE O PLEŤ v Plzni

Salon Andělské Krásy se řadí mezi nejvíce vybavené provozy moderními přístroji ve službách krásy. Díky specifickému použití každého z nich, lze velmi efektivně řešit mnoho problémů pleti bez injekcí, skalpelů a jiných invazivních metod. Stejně jako jimi lze zajistit dokonalou pooperační péči a prodloužit tak výsledky jednotlivých estetických zákroků, nebo naopak ještě znásobit jejich výsledek. Díky pravidelné péči o pleť se můžete těšit dlouhodobému mladistvému vzhledu, odstranění nedostatků pleti a udržení její celkové výborné kondice.

HUBNUTÍ, DETOXIKACE
HUBNUTÍ, DETOXIKACE

Salon Andělské Krásy nabízí moderní způsoby hubnutí od těch neinvazivních, přes ošetření lékařskými přístroji až po invazivní destrukci lokalizovaných tuků. Proto již neztrácejte čas neúčinnými postupy a nekonečnými návštěvami salonů bez výsledku. Obraťte se na nás, kde vám zkušený terapeut sestaví program pro nejlepší výsledky. Ať už vás trápí celulitida, kila navíc nebo ochablá kůže, nebojte se přijít a svěřit se nám do péče.

ZÁBALY
ZÁBALY

Nejrychlejší cesta k vyhlazení celulitidy nebo okamžitému úbytku centimetrů. Vybrat si můžete z široké škály zábalůSpecialistka Vám ráda doporučí ten nejvhodnější k řešení právě vašeho problému. Zábaly jsou skvělým startem pro štíhlejší a pevnější postavu. V kombinaci s lymfodrenážemi zajišťují ještě lepší výsledky.

FYZIOTERAPIE
FYZIOTERAPIE

Fyzioterapie: Komprehensivní rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Díky nejnovějším vědeckým poznatkům využívá standardizované postupy, kdy zkušený fyzioterapeut, s dokonalou znalostí těchto technik zvolí vhodnou léčbu s ohledem na potřeby pacienta. Ulevit od bolesti a zjednat nápravu vzniklého problému může hned několika osvědčenými technikami jako jsou mobilizace a technika měkkých tkání, rázovou vlnou, léčebnou výchovou, reflexní masáží, kineziologickým rozborem,plynovými injekcemi ,nebo tapingem.

DEPILACE
DEPILACE

Již odedávna se ženy i muži snaží zbavit nechtěných chloubků různými metodami. Salon Andělské Krásy vám přinášínejúčinnější z nich. Depilace cukrovou pastou účinně odstraňuje jemné chloupky v oblasti obličeje i hrubší chloupky na různých částech těla. Pro větší lokality je pak vhodnější depilace intimním voskem. Pokud jste se rozhodli trvale zbavit chloupků, pak je účinným řešením laserová epilace zcela novou technologií, kde vám garantujeme vrácení peněz!

MANIKÚRA, PEDIKÚRA
MANIKÚRA, PEDIKÚRA

Nehty jsou vizitkou každé ženy. Těm z vás, které si chtějí dopřát pocit z dobře upravených nehtů nabízí naše profesionální manikérka celkovou manikúru. P-shine s manikúrou, masáž rukou, peeling, parafínové zábaly, modeláž UV gelem, potažení přírodních nehtů gelem a jejich zpevnění, Jessica Geleration, lakování, francouzské lakování a zdobení nehtů.

ŘASY
ŘASY

Dopřejte si krásné husté a dlouhé řasy po kterých toužíte. Diamond Lashes je výhradním dodavatelem kvalitních řas k prodlužování metodou řasa na řasu. Pokud chcete jen zvýraznit své řasy, můžete využít k tomuto účelu trvalou na řasy, díky které budou vaše řasy stále úžasně natočené a nadzvednuté.

PERMANENTNÍ MAKE-UP
PERMANENTNÍ MAKE-UP

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené, rostlé správným směrem, oči výrazné nebo rty plné. Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla a značně zjednodušit líčení. Salon Andělské Krásy poskytuje nejmodernější formu permanentního make-upu, jehož výsledek vypadá zcela přirozeně, téměř k nerozeznání od pravého obočí, linek nebo přirozených plných rtů.

SOLÁRIUM, MASÁŽE
SOLÁRIUM, MASÁŽE

Dnešní uspěchaná doba, stres a převážně sedavé zaměstnání, kombinované s nedostatkem pohybu mají za následek bolesti zad a hlavy, únavu a špatné držení těla. Zkušená masérka dokáže účinnými hmaty vytvořit nezapomenutelný zážitek, odstraňit únavu a bolest svalového napětí, zmírňit bolest kloubů a hlavy, příznivě působit na pohybový aparát, uvolnit psychické stresy, zlepšit duševní pohodu a celkově regenerovat organismus. Cílem masáže je harmonizace těla a ducha člověka. Masáž je procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu a především k osvěžení po fyzické i psychické námaze. Výborným doplňkem relaxace je také získání dlouhodobého opálení v našem turbosoláriu.

  • DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY
DÁRKOVÉ POUKAZY

Zakládáme si na tom, aby naše služby byly stoprocentní a vybral si u nás klient každého věku a postavy. Díky moderním přístrojům a kvalitním používaným materiálům si dokážeme poradit s mnoha problémy s trvalými výsledky a viditelným zlepšením již v krátkém čase. V komfortním a přátelském prostředí pečujeme o každého klienta tak, aby si vychutnal tu pravou a zaslouženou relaxaci v nejvyšší možné míře. Profesionální přístup terapeutů v kombinaci s luxusními produkty zaručí nezapomenutelný zážitek. Pro firmy: Nabízíme také vyhotovení dárkových poukazů pro firmy, kde je možnost umístění loga firmy a úprava poukazů do designu firmy ve vámi zvolené grafice. V případě úpravy designu je nutné počítat s min 14 denní lhůtou pro vyhotovení. V případě nákupu většího počtu poukazů je možnost platby na fakturu a množstevní slevy.

 


Profil Google plus: Salon Andělské Krásy
Profil Google plus: Salon Andělské Krásy
Profil Facebook: Salon Andělské Krásy
Profil Facebook: Salon Andělské Krásy
Profil YouTube Salon Andělské Krásy
Profil YouTube Salon Andělské Krásy
Pinterest: WEB STUDIO – WEB DESIGN. SEO Plzeň. Internetový marketing. Alfa – Omega servis & WFB Media WEB – FOTO – MEDIA – SEO
Profil Pinterest: Salon Andělské Krásy