Centrum služeb Plzeň – Žižkova 66

Centrum služeb – Plzeň Bory

MARKETING-INFO PLZEŇ

MARKETING-INFO PLZEŇ - internetový on-line marketing

WEB – FOTO – MEDIA – SEO – VIDEO

Chcete využít služeb internetového marketingu? Internetový marketing Vám zajistí zviditelnění firem, výrobků, nabídek, akcí i událostí na internetu nejen v Plzni a okolí.

ALFA – OMEGA servis & spol. projekt. Internetový marketing.

Tiskárna, grafické, webové, internetové video studio video produkce, videonahrávky, videozáznamy, kamera, střih a video efekty, fotografické práce.

Zhotovení fotografie, produktu, výrobku, interiéru, exteriéru. Zhotovíme video pro propagaci firmy, produktu i jakékoliv AKCE nejen v Plzni. Video nahrávky maturitních plesů, svateb, firemních večírků i jakýchkoliv ostatních společenských akcí a událostí nejen v Plzni..

Zhotovení webových stránek, webových navštívenek i psaní propagačních PR článků. Tvorba webových stránek, webových microsite, informačních webů a tvorba e-shopů.

Tvorba webových stránek

Alfa – Omega servis

Alfa - Omega servis

✅ SEO Bohumír Průcha & Kateřina Průchová

Alfa – Omega servis & spol – zviditelnění firem na internetu.

SEO Plzeň: To je Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022

Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. Search Engine Optimization (Zkratka SEO – optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti – v internetových vyhledávačích).

Správa budov a nemovitostí. Administrační sídlo sportovního spolku Sport Stars z.z.

pedikúra Plzeň 07

Pedikúra – Jana Urbánková

tel.: 736 420 127

Vaše nohy zaslouží důkladnou péči alespoň jedenkrát v měsíci, která může dopomoct k zahojení puchýřů a mozolů a zklidnění četných otlaků. K našim nabízeným službám zejména patří péče o Vaše unavená chodidla a jejich regeneraci formou mokré pedikúry, další péče jako zábaly, reflexní terapie a masáž nebo úpravy nehtů je na Vaší volbě, potřebě a vkusu.

Pedikúra je vhodná pro všechna pohlaví i věkové kategorie.

kadeřnictví Plzeň Bory

Kadeřnictví Plzeň Bory

tel.: 775 059 577

Kadeřnictví Plzeň Bory FATAL hair & nails. Střihy a sestřihy podle posledních trendů. Účesy na svatby a plesy. Plzeňské kadeřnictví – OLAPLEX. Účesy Vám provede kadeřnice a vizážistka Kateřina Bastlová ve svém kadeřnickém a účesovém salonu v Plzni na Borech. Účesy a sestřihy, které opravdu sluší.

  • Kontakt:  Kateřina Bastlová Žižkova 2491/66
  • 30100 Plzeň Bory, Jižní Předměstí
Nehtová modeláž Plzeň Bory

Nehtová modeláž – vizážistka

tel.: 724 322 055

Máte-li raději přirozenost – máme pro Vás japonskou manikúru P-shine, která přispívá k vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení. Hledáte nejšetrnější úpravu přírodních nehtů? Vhodnou volbou pro Vás bude Shellac, žádné pilování, žádné broušení, žádné poškozování nehtů.

  • Kontakt:  Beata Mrázová Žižkova 2491/66
  • 30100 Plzeň Bory, Jižní Předměstí
kadeřnictví Plzeň Bory

Masáže Plzeň Bory

tel.: 604 556 615

Právě teď je správný čas, na masáž se dnes objednat. Nabízíme lymfatické, relaxační a rekondiční masáže. Masáže všeobecně jsou vhodné pro celkové uvolnění těla i duše po každodenní stresové zátěži všedního dne, ze kterého udělá den nevšední.

  • Kontakt:  Marcela Svobodová Žižkova 2491/66
  • 30100 Plzeň Bory, Jižní Předměstí