Pedikúra Plzeň

pedikúra Plzeň

Rádi bychom Vám nabídli své služby. Pedikúra je procedura zabývající se péčí a prevencí o Vaše nohy i chodidla. Je to příjemná, pohodlná a relaxační péče, která je pro nohy velice doporučována, neboť jsou Vaše nohy dennodenně namáhány. Přes den jsou uzavřené v botách, celý den jsou zatěžovány, v důsledku toho se na chodidlech objevují otlaky, puchýře, suché a rozpraskané paty, dermatomykózy. Proto si Vaše nohy zaslouží důkladnou péči alespoň jedenkrát v měsíci, která může dopomoct k zahojení puchýřů a mozolů a zklidnění četných otlaků. K našim nabízeným službám zejména patří péče o Vaše unavená chodidla a jejich regeneraci formou mokré pedikúry, další péče jako zábaly, reflexní terapie a masáž nebo úpravy nehtů je na Vaší volbě, potřebě a vkusu.

Pedikúra Jana Urbánková Plzeň-Bory nabízí službu Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra – je to procedura zabývající se péčí a relaxací nohou i chodidel. Je příjemná, pohodlná a uvolňující a proto je velice doporučována a to vzhledem k tomu, že jsou Vaše nohy dennodenně namáhány a zatěžovány. V důsledku toho se na chodidlech objevují otlaky, puchýře, suché a rozpraskané paty, a různé nemoci – dermatomykózy, případně kuří oka a bradavice, zarůstající nehty. Vzhledem k zátěži si Vaše nohy zaslouží důkladnou péči a relaxaci alespoň jedenkrát v měsíci, pedikúra může dopomoct k zahojení puchýřů a mozolů a zklidnění četných otlaků nebo problémů.

Pedikúra je vhodná pro všechna pohlaví i věkové kategorie.

Procedura pedikúry začíná koupelí nohou v lázni se změkčující solí, tato koupel trvá přibližně 10 – 15 minut dle stavu nohou klienta. Dojde ke změkčení zrohovatělé kůže, otoků, mozolů a nehtů , také se uvolní nečistoty z nehtových lůžek. Pak se nohy důkladně osuší, vydezinfikují a nanese se na chodidla kosmetická vazelína zabraňující vysychání již namočené kůže. Začne se s odstraňováním přebytečné kůže pomocí skalpelu, po odstranění následuje ostříhání nehtů, vyčištění nehtových lůžek a valů odstranění přebytečné kůžičky, zapilování nehtů a vyhlazení chodidel pemzou. Na závěr je provedena lehká základní masáž chodidla, která zvyšuje prokrvení, snižuje únavu a stimuluje reflexní body na ploskách nohou a to za pomoci vhodného krému nebo balzámu. Péči lze doplnit uvolňující a relaxační masáží chodidel, parafínovým zábalem nebo barevnou modelací nehtů. Obvykle procedura trvá od 45 – do 60 minut. Pedikúra je vhodná pro všechna pohlaví i věkové kategorie. Domácí péče v mnoha případech nestačí, proto navštivte salon ,,Pedikúra Jana Urbánková Plzeň-Bory“ my Vám důkladně ošetříme Vaše chodidla a věřte, že určitě poznáte a uvidíte rozdíl

pedikúra Plzeň Bory - Jana Urbánková

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY – VÁNOČNÍ DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉHO

V letošním roce jsme pro Vás připravili VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY na naše pedikérské služby. Darujte jako vánoční dárek VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – VÁNOČNÍ DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉHO nejen v Plzni. Zakoupit tento dárkový poukaz můžete v naší provozovně v Plzni na Borech – zavolejte nám.

Centrum služeb – Plzeň Bory

>>> Navigovat do provozovny Pedikúra Jana Urbánková
✅ CENÍK služeb provozovny Pedikúry Jany Urbánkové v Plzni na Borech Žižkova 2491/66
✅ Mokrá pedikúra: nový klient  380,-  Kč
✅ Pedikúra po 4 – 6-ti týdnech  350,-  Kč
✅ Pedikúra po 7-ti týdnech a více  380,-  Kč
✅ Masáž chodidel 30 minut  180,-  Kč
✅ Ošetření – kuří oko    30,-  Kč 
✅ Ošetření – zarostlý nehet    50,-  Kč
✅ Ošetření popraskané paty    80,-  Kč
✅ Ošetření ztlustělého nehtu    40,-  Kč
✅ Ošetření puchýře a odřeniny    30,-  Kč
✅Modeláž nehtu – CND vinylux lak   110,-  Kč
✅ Modeláž nehtu – CND Shellac -gellac   380,-  Kč
✅ Dárkové poukazy dle vybraných služeb  DOHODOU
 Manikúra – suchá   125,- Kč
 Manikúra – mokrá   180,-  Kč
 P-shine manikúra   220,-  Kč
✅ Parafinový zábal   120,-  Kč
✅ Odstranění CND Vinylux (lak)    30,-  Kč
✅ Odstranění CND Shellac    80,-  Kč
 Zdobení dle náročnosti a použitého materiálu až 100,- Kč
 Aplikace nehtových rovnátek 1 ks při pedikúře   550,-  Kč
 Aplikace nehtových rovnátek 1 ks bez pedikúry   650,-  Kč
 Korektory dle náročnosti a množství materiálu – ✅ cena bude upřesněna před vytvořením  XX,-  Kč