Rekonstrukce koupelen

Série FASHION
Série FASHION

Koupelnové studio Popek, s.r.o. je pokračující společností dříve fyzické osoby Jan Popek, působící na trhu již od roku 2001. Firma nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru koupelen, prodeje koupelnového vybavení, sanitární keramiky, obkladů a dlažeb.

Naše prodejna sídlí v Nelahozevsi, městě nacházejícím se ve Středočeském kraji severně od Prahy. Přijďte se podívat do naší vzorkovny, kde nabízíme různé obklady a vzhledy koupelen pro vaši inspiraci. Naši nabídku průběžně aktualizujeme, abychom vám vždy mohli nabídnout nejmodernější trendy. Vždy je u nás přítomen vyškolený personál, který je vám ochoten poradit s výběrem i realizací.

Veškeré vybrané zboží vám rádi dovezeme až domů.

Série SYSTEMA
Série SYSTEMA

Unaveni ze staré koupelny? Modernizujte ji s námi. Provedeme vás kompletní rekonstrukcí. Vytvoříme pro vás detailní 3D návrh s finálním vzhledem koupelny a umístěním všeho vybavení. Barevnost můžeme vyladit přesně podle vašich představ. Při nákupu příslušenství u nás máte navíc tento návrh zcela zdarma.

Pro inspiraci se můžete projít po naší prodejně, kde vystavujeme různé série obkladů a nahlédnout tak do vaší vysněné koupelny ještě před zahájením rekonstrukce.

Vaši novou koupelnu následně kompletně zrealizujeme a o vše se postaráme. S koupelnou od nás zažijete radost při každém osprchování.

Série MAJOLIKA
Série MAJOLIKA
Série CHARME
Série FRESH
Série FRESH