plastická chirurgie Praha

plastická chirurgie Praha
plastická chirurgie Praha
plastická chirurgie Praha: MUDr. Svatopluk Svoboda
plastická chirurgie Praha: MUDr. Svatopluk Svoboda
plastická chirurgie Praha
plastická chirurgie Praha

 MUDr. Svatopluk Svobodaplastický chirurg Praha

MUDr. Svatopluk Svoboda absolvoval mnoho zahraničních stáží nejen v Evropě. Na pozvání Kalifornské university byl na několikaměsíční stáži v USA, kde navštívil řadu pracovišť v San Francisku, Los Angeles, San Diegu a New Yorku. Na pozvání brazilského ministra zdravotnictví přednášel  na několika pracovištích plastické chirurgie v Brazílii, kde se setkal s řadou vynikajících brazilských plastických chirurgů, se kterými si vyměňoval svoje zkušenosti. V současné době má kromě práce na klinice a lékařské fakultě provozuje soukromou praxi, zaměřenou na kosmetické a estetické výkony. Jeho privátní poradnu plastické a estetické chirurgie najdete na Václavském náměstí č. 30 v Praze 1 v Alfa centru lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (vlevo vedle pasáže Alfa). Současně provozuje soukromé zdravotnické zařízení s názvem „1. kolínské sanatorium“ – nestátní zdravotnické zařízení, kde je poskytována mimořádná péče nejen v plastické chirurgii, ale též gynekologii, ORL a jednodenní chirurgii. Dlouhá řada spokojených klientů dokazuje mimořádnou péči a preciznost, kterou věnuje každému operačnímu výkonu a každému pacientovi. Mezi jeho klienty patří v posledních letech řada význačných osobností.

Plastická a estetická chirurgie Praha

plastika nosu
plastika nosu
plastika břicha
plastika břicha

Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý. Povadlá oční víčka či vrásky však nemusí být příčinou žádným komplexů – stačí vyhledat plastického chirurga. Operace očních víček není nijak zvlášť náročná a očím se při ní nemůže nic stát.

Operace očních víček se provádí buďto jen při místním znecitlivění, nebo je možné použít formu lehčí celkové anestesie, což je někdy pro pacientku příjemnější.
Při operaci horních víček je řez veden v přirozené ohybové rýze horního víčka či v místě vrásek. I když tedy po operaci zůstane nějaká nepatrná jizvička, nikdo si jí nevšimne.
Řez na dolním víčku je veden těsně pod řasami a i zde bývá jizva téměř neznatelná. Po operaci můžete většinou týž den odejít domů, zhruba za dva dny většinou přicházíte na kontrolu a zpět za chirurgem se vrátíte zhruba pátý den na odstranění stehů. Oči je dobré ošetřovat po operaci chladivými obklady, aby se zamezilo tvorbě otoků a aby co nejdříve zmizely případné drobné krevní výrony. Důležitý pro hojení je klid, samozřejmě je nutno se po operaci vyvarovat nejméně týden pobytu v prašném prostředí a na slunci.
Potřebujete-li operaci na horních i dolních víčkách, není problém udělat oba zákroky současně. V takovém případě je ale lepší provádět výkon v lehké narkóze, nikoli jen místním znecitlivění. I když se zdá, že se jedná o poměrně jednoduchý operační výkon, měl by ho provádět vždy zkušený plastický chirurg. I při těchto zdánlivě jednoduchých chirurgických výkonech se občas setkáváme s komplikacemi, jejichž následky se pak velmi obtížně odstraňují.

 • Ambulanci lékaře plastické chirurgie Praha a Kolín MUDr. Svatopluka Svobody najdete na Václavském náměstí – Alfa centrum lékařské kosmetiky Praha 1 – vedle pasáže Alfa.

  Nestátní zdravotnické zařízení plastické a estetické chirurgie provádí operativní zákroky od plastiky obličeje, plastiky nosu, plastiky uší, plastiky prsů, plastiky břicha modelaci genitálií. Nabízí kvalitní prsní implantáty, zvětšování a zmenšování prsů, modelace prsů, plastické úpravy genitálu, liposukce problémových partií, plastické úpravy břicha, lifting obličeje, modelace očních víček, korekce nosu, modelace odstátých boltců.

 • Ambulance – ordinace lékaře plastické chirurgie.

zvětšení prsou
zvětšení prsou
plastika prsů
plastika prsů
modelace genitálu
modelace genitálu
plastika obličeje
plastika obličeje

Augmentace prsů

Zvětšení prsů – pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módyMUDr. Svatopluk Svoboda - plastika prsů. Zvětšení prsů - plastika poprsí před zákrokem.MUDr. Svatopluk Svoboda - plastika prsů. Zvětšení prsů - plastika poprsí po zákroku.MUDr. Svatopluk Svoboda patří k nejzkušenějším a nejvyhledávanějším plastickým chirurgům v České republice. Plastickou a estetickou chirurgií se zabývá dlouhou řadu let a mezi jeho pacienty patří celá řada význačných osobností. V jeho soukromém sanatoriu je poskytována špičková péče v oblasti plastické a estetické chirurgie.

Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů. Jestliže na vás příroda v tomto ohledu trochu zapomněla, nevěšte hlavu, ještě jsou tu silikony.
Estetická plastická chirurgie dnes dokáže téměř zázraky. To, že máte zvětšená prsa vyplněná silikonem, kromě plastického chirurga, pro něhož jsou denním chlebem,nikdo nepozná. „Touha po ňadrech přiměřené velikosti navíc není jen zbytečným rozmarem nespokojených žen,“ tvrdí MUDr. Svatopluk Svoboda. „Často znamená nový start do života. Věřte nebo nevěřte, ale najednou se díky pěkným prsům cítíte jistější v partnerských vztazích a třeba i v práci. Více si vážíte sama sebe a dokážete lépe jednat se svým okolím. Dva obyčejné implantáty použité ke zvětšení poprsí se stávají i nepřímou příčinou vzestupu v kariéře.“

„Jenže, co když se to nepovede? Nebo ještě hůř – co když se mi má nová prsa nebudou líbit?“ To jsou otázky, které určitě každou ženu přemýšlející o úpravě svého zevnějšku napadnou. „Každý dobrý plastický chirurg by měl být i velmi dobrým psychologem,“ říká MUDr. Svatopluk Svoboda.
Vlastní operaci by měl předcházet podrobný rozhovor o představách ženy a o tom, do jaké míry a zda vůbec jsou její sny realizovatelné. „Většina žen se pro operaci rozhodne kvůli tomu, že touží být přitažlivější, dokonalejší. Dalším důvodem může být snaha po větší atraktivnosti kvůli profesionálnímu postupu. Občas však přijde i taková, která doufá, že ji prsa zachrání manželství nebo vztah s přítelem. Bohužel takovou službu od plastické chirurgie nikdo čekat nemůže. Ztracenou lásku sama operace nevrátí,“ tvrdí chirurg. Přesto ale nic není vyloučeno. S novými prsy se žena totiž chová úplně jinak. Bývá otevřenější, k nesnázím se staví čelem a vyzývavěji se obléká.
Z „šedivé myšky“ se stane rozhodná „lvice“, která si umí srovnat v hlavě, co chce a nechce. A právě tato změna může partnerovi imponovat.
Silikony může mít každá

Vyplnit či zvětšit prsy implantáty si může nechat prakticky kterákoli žena. Samozřejmě musí být dospělá a plnoletá a neměla by trpět žádnou závažnou chorobou. Ženy, které v dohledné době plánují těhotenství, by si měly operaci dobře rozmyslet, protože po těhotenství se mohou prsa výrazně změnit a implantáty někdy mohou i částečně ovlivňovat kojení. U starších žen je vhodné předchozí mammografické vyšetření. Implantátů se ale ze zdravotního hlediska nijak obávat nemusíte. Bylo dostatečně prokázáno, že silikonové implantáty použité pro zvětšení prsou v žádném případě nezpůsobují nádorová onemocnění prsu.
Plastičtí chirurgové jsou vlastně do jisté míry umělci. „Každá prsa vyžadují určitý tvůrčí přístup. Musí se tvarem i velikostí hodit k  postavě i povaze ženy a zároveň co nejvíce odpovídat jejímu přání,“ konstatuje doktor Svoboda.
Jak se dělají nová prsa – zvětšení poprsí.

 • Implantáty použité pro zvětšení poprsí se umísťují dvěma způsoby – buď přímo pod prsní žlázu nebo pod prsní sval. Mohou se vkládat řezem dlouhým tři až pět centimetrů v podprsní rýze, další možností je řez okolo dvorce prsního, případně v podpaží. Každá přístupová cesta ke vložení implantátu má své výhody a nevýhody a je na plastickém chirurgovi, aby ve spolupráci s pacientkou zvolil tu nejlepší.
 • Všechny implantáty pro „umělá prsa“ jsou tvořeny silikonovým pouzdrem. Přesto ale není jedno jako druhé. Pro zvětšení prsů je klasický implantát kruhový a vypadá jako různě vysoký bochánek. Stále častěji ale lékaři používají i jiné tvary, které lze někdy lépe přizpůsobit konfiguraci hrudníku. Velmi přirozené a oku lahodící jsou například implantáty „kapkovitého tvaru“, kterým se též říká anatomické.
 • Silikonové pouzdro použité pro zvětšení poprsí může být naplněno fyziologickým roztokem nebo silikonovým gelem, byly i pokusy plnit prsní implantáty jinými médii, například palmovým olejem, ale neosvědčily se.
  Nejžádanější je v  současné době u nás silikonový gel, protože působí nejpřirozenějším dojmem nejen tvarově, ale i při doteku.
plastická chirurgie v Praze
plastická chirurgie v Praze
plastická chirurgie Praha - ambulance
plastická chirurgie Praha – ambulance

 • Poradna plastického chirurga:
plastická chirurgie Praha - ordinace plastické chirurgie
plastická chirurgie Praha – ordinace plastické chirurgie
plastická chirurgie Praha - ordinace plastické chirurgie
plastická chirurgie Praha – ordinace plastické chirurgie
 • plastická chirurgie Praha – ambulance
  Václavské náměstí 30. 110 00, Praha 1

 • Ordinační hodiny: plastická chirurgie
plastická chirurgie Praha - ordinace plastické chirurgie
plastická chirurgie Praha – ordinace plastické chirurgie
plastická chirurgie Praha - ordinace plastické chirurgie
plastická chirurgie Praha – ordinace plastické chirurgie

dle objednávky
Informace na telefonu: 606 284 909
Objednávky ke konzultacím:
mobil: (+420) 606 284 909
email: svatopluk-svoboda@seznam.cz
www.svatopluksvoboda.cz

 

 • Plastická a estetická chirurgie: SANATORIUM PLASTICKÉ CHIRURGIE
plastická chirurgie - zvětšení prsou pomocí prsních implantátů
plastická chirurgie – zvětšení prsou pomocí prsních implantátů
plastická chirurgie - zvětšení prsou pomocí prsních implantátů
plastická chirurgie – zvětšení prsou pomocí prsních implantátů

V Břízach 478, 285 00 Kolin ll
Ordinační hodiny:
pondělí až čtvrtek: 7:00 – 17:00
pátek: 7:00 – 14:00
Objednávky ke konzultacím:
mobil: (+420) 606 345 556
telefon: (+420) 321 727 674
www.sanatorium-kolin.cz

 

 • Co si ženy nejvíce přejí ?

Samozřejmě to, co si přejí všichni lidé : Zdraví, lásku, peníze, krásu, mládí…je toho spousta. Ale zatímco zdraví, lásku a peníze můžeme většinou alespoň trochu ovlivnit sami a nikdo nám s tím nepomůže, pro krásu a někdy i trochu navrácení mládí se můžeme obrátit na plastické chirurgy. Málokdo je úplně a zcela spokojen se svým vzhledem, i když takoví šťastlivci existují, většina z nás, především ale ženy, přemýšlí nad tím, zda by nebylo vhodné přírodě trochu pomoci a napravit něco, s čím nejsou spokojené. Co se vlastně dá na těle upravit ?
Pokud to řeknu velmi zjednodušeně, v podstatě lze upravit vlastně cokoliv. Jenom je problém v tom, aby ta úprava byla k lepšímu.
Ale vezměme to po pořádku, od hlavy až k patě. Hlava, a její nejvíce sledovaná část – obličej – je samozřejmě častým objektem skalpelu plastického chirurga.
Velmi hezky se dají upravit uši – ta operace se jmenuje modelace a přitažení odstálých boltců a když se nepovede nos, je dobrým objektem skalpelu a dláta plastického chirurga a jsou to moc hezké operace s krásnými výsledky.. Někdy jsou příliš výrazné i vrásky na obličeji . Ty často lidi trápí, převážně ve vyšším věku a my se tedy snažíme ty vrásky, co na obličeji napáchal věk a život, vyhladit, vyžehlit ustarané čelo, pozvednout padající víčka, případně odstranit „pytlíky“ pod očima.
Významná oblast této medicínské činnosti je rovněž modelace rtů, brady či krku.“ O patro níž najdeme jednu z domén plastických chirurgů, tedy pochopitelně ženská prsa, jejich zvětšování, ale i zmenšování a modelace jsou snad nežádanější. A docela jistě je důležité také pěkné bříško. Někdy je vytažené třeba po porodu, jindy je zase povolené po zhubnutí.
A samozřejmě hýždě. U nás se většinou požaduje jejich zmenšení či modelace, ale jen pro zajímavost, v některých zemích se dokonce vyžaduje jejich zvětšení. No, proti gustu…. A ještě o kousek níž je možné provést modelaci genitálu – hlavně ženského. Jsou v poslední době čím dále žádanější a upřímně řečeno, často se těm ženám vůbec nedivím. A samozřejmě i úpravy stehen a třeba i oblasti kolen a lýtek jsou možné….vidíte, a jsme skoro u paty.
A co z toho si ženy přejí nejvíc ? Líbit se samy sobě. Umíme jim v tom hodně pomoct, jen se nebát se do toho pustit.

 •  Alfa centrum lékařské kosmetiky: Rady od plastického chirurga: Výběr prsních implantátů.

 • Alfa centrum lékařské kosmetiky: Rady od plastického chirurga: Rakovina prsu a prsní implantáty.

 

Plastická chirurgie Praha - MUDr. Svatopluk Svoboda
Plastická chirurgie Praha – MUDr. Svatopluk Svoboda
Životopis plastického chirurga MUDr. Svatopluka Svobody. Plastická chirurgie Praha - ordinace plastického chirurga.
Životopis plastického chirurga MUDr. Svatopluka Svobody. Plastická chirurgie Praha – ordinace plastického chirurga.
Certifikáty plastického chirurga MUDr. Svatopluka Svobody. Plastická chirurgie Praha
Certifikáty plastického chirurga MUDr. Svatopluka Svobody. Plastická chirurgie Praha
Plastická chirurgie Praha - sanatorium Kolín
Plastická chirurgie Praha – sanatorium Kolín