WEB FOTO MEDIA SEO Plzeň

Alfa – Omega servis & spol.

WEB FOTO MEDIA SEO  Plzeň

Náhled webu – Tvorba webových stránek

 

tvorba webových stránek Plzeň

Alfa – Omega servis & spol. – SEO služby v Plzni:

 • Optimalizujeme webové stránky pro internetové vyhledávače.
 • Vytváříme internetový marketing
 • Tvoříme webové prezentace
 • Fotografujemenejen pro webové stránky
 • Fotografické práce. Fotografie produktů, výrobků,
  fotodokumentace akcí i provozoven,
  fotografie interiérů i exteriérů
 • Výroba reklamních bannerů
 • Servis webových stránek, nejen v Plzni a okolí
 • Webdesign
 • Alfa – Omega servis & spol.  je malý tvůrčí tým se sídlem v Dobřanech i v Plzni,
  s vášní pro budování krásných webových stránek
 • Tvoříme webové stránky v Plzni.
 • Provádíme copywriting – píšeme texty, které se „líbí“ internetovým vyhledávačům.

  telefon:
  zde stačí z mobilu kliknout >>> +420 777857021

Nová kancelář – sídlo firmy: WEB STUDIO, WEB DESIGN Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň

tvorba webu v Plzni

SEO – tvorba webu: Žižkova 2491/66 301 00 Plzeň Bory
Webstudio: tel: 777 857 021

Kvalitní webové stránky zvýší obrat vaší firmy Máte malou firmu se stálou klientelou a myslíte si, že firemní web nepotřebujete? Můžete se mýlit. Pokud si totiž konkurence pořídí profesionální internetové webové stránky a nabídne prostřednictvím nich zákazníkům nějakou výhodu, je velmi pravděpodobné, že vaši klienti dají přednost jí. Webová prezentace je v dnešní době důležitým marketingovým nástrojem. I když podnikáte jako švadlena nebo kadeřnice, nabízíte lidem vždy něco navíc oproti konkurenci, ať už jde o slevu, věrnostní program či nadstandardní servis. Abyste byla ještě úspěšnější, potřebujete svou nabídku veřejnosti sdělovat, a právě k tomu je webová prezentace ideálním prostředkem.

JAK PRACUJEME

1. Nezávazná schůzka
V případě Vašeho zájmu o naše služby – tvorbu a optimalizaci webových stránek si nejprve na první nezávazné schůzce promluvíme o tom, jaké by mělo být zaměření, rozsah, charakter a struktura webových stránek a my navrhneme předběžnou cenu a přibližný termín dokončení webových stránek.

2. Grafický návrh a cenová kalkulace
Dalším krokem je vytvoření grafického návrhu úvodní webové strany, cenová kalkulace a stanovení přesného termínu dokončení. Tyto termíny se pohybují v rozsahu od jednoho týdne u nejjednodušších webových prezentací do maximálně šesti týdnů. Vaše případné připomínky se snažíme akceptovat, aby se konečný výsledek co nejvíce přiblížil Vašim představám. V případě Vašeho souhlasu s návrhem dochází k podpisu smlouvy.

3. Dokončení
Následuje nafocení objektů, produktů, kanceláří či výrobních prostor podle předem dohodnutých požadavků, zpracování všech dodaných podkladů a po registraci domény již nic nebrání v představení nových webových stránek na internetu. Jednoduché a cenově výhodné webové stránky jsme schopni vytvořit už do pěti pracovních dní.

Alfa - Omega servis & WFB Media WEB - FOTO - MEDIA - SEO

Alfa – Omega servis & spol. WEB – FOTO – MEDIA – SEO

WEB STUDIO – WEB DESIGN. SEO a internetový marketing. Tvorba webových stránek. Fotografie nejen pro webové stránky. Fotografické práce. Fotografie produktů, výrobků, fotodokumentace akcí, fotografie interiérů i exteriérů. Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače. Správa www. Žižkova 2491/66, 30100 Plzeň, Jižní Předměstí

WEB-STUDIO-WEB-DESIGN.-SEO-Plzeň.-Internetový-marketing.-Tvorba-webových-stránek.-Fotografie-nejen-pro-webové-stránky.-Fotografické-práce.-Plzeň

Bolevecké plážohraní aneb prázdniny na Boleváku Plzeň 2015

 

 • Chcete být nalezeni? = optimalizujte!
 • Chcete být v popředí? = SEO služby!
 • Chcete být viděni na internetu?
 • V místě Vašich provozoven?
 • V okresním rozsahu vyhledávání?
 • Celokrajově?
 • Nebo snad i celorepublikově?
 • Nebo dokonce mezinárodně?
 • JE TO MOŽNÉ !!!     Říkáme ANO.
 • Alfa – Omega servis to umí zařídit.
 • Vyzkoušejte si nás.
 • Dotazy na telefonu: 777 857 022

OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK – SEARCH ENGINE OPTIMIZATION ZKRATKOU SEO JE PROCES, KTERÝM SYSTEMATICKY ZLEPŠUJEME VÝKON VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK PRO SPLNĚNÍ VAŠICH OBCHODNÍCH CÍLŮ. AŤ UŽ JE VAŠÍ SNAHOU ZÍSKAT VÍCE POTENCIÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ, LEPŠÍ PRODEJ, NEBO PROPAGACE SLUŽEB, OPTIMALIZACÍ VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK – PROVEDENÍM SEO DOCÍLÍME, ABY BYLY ÚČINNĚJŠÍM NÁSTROJEM NA INTERNETOVÉ SÍTI. PŘI NAPLŇOVÁNÍ NAŠICH CÍLŮ, KTERÝMI JSOU ZÍSKAT PŘEDNÍ POZICE, ALE TAKÉ DLOUHODOBĚ UDRŽET PŘEDNÍ POZICE VE VŠECH VYHLEDÁVAČÍCH , POUŽÍVÁME OVĚŘENÉ A EFEKTIVNÍ POSTUPY, KTERÉ SPOLEHLIVĚ VEDOU K NAPLNĚNÍ VAŠICH POŽADAVKŮ. NÁŠ SPECIALISTA NA OPTIMALIZACI WEBOVÝCH STRÁNEK PRO INTERNETOVÉ VYHLEDÁVAČE VÁM ZDARMA PROVEDE ANALÝZU MOŽNOSTÍ, JAK ZVIDITELNIT, POSUNOUT A ZVÝRAZNIT VAŠÍ FIRMU, SLUŽBY, VÝROBKY, NABÍDKY A PRODUKTY NA INTERNETU. ZKUSTE VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB – SEO SLUŽBY PLZEŇ : TO JE ALFA – OMEGA SERVIS. SEO JE PROCES MNOHA A MNOHA MOŽNOSTÍ – METOD JE OPRAVDU MNOHO. SEO POSTUPŮ JSOU STOVKY – PRAKTICKY NEOMEZENÉ MOŽNOSTI OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK VAŠÍ FIRMY VYCHÁZÍ ZE ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ O VÁS A O VAŠÍCH ČINNOSTECH A PRODUKTECH. OPTIMALIZACE VAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK POSUNE NĚKTERÉ VAŠE NABÍDKY NA 1. MÍSTA VE VYHLEDÁVAČÍCH A TÍM BUDOU JAK VAŠE SLUŽBY TAK I PRODUKTY ZVÝHODNĚNY PŘED KONKURENCÍ. ZVÝRAZNÍME A ZVIDITELNÍME FIRMY , PRODUKTY, VÝROBKY, SLUŽBY, SPOLEČENSKÉ AKCE I UDÁLOSTI. DÁLE MŮŽEME NA NAŠEM PORTÁLU „SLUŽBY PRO DŮM, BYT, ZAHRADU, AUTO, HOBBY, KRÁSU I VOLNÝ ČAS“ MICROSITE VYTVOŘIT JEDNODUCHÝ POPIS TOHO CO CHCETE NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A PREZENTACÍCH ZVIDITELNIT. POSUNEME DO POPŘEDÍ VÁŠ WEB V INTERNETOVÝCH VYHLEDÁVAČÍCH JAKO JSOU: SEZNAM, GOOGLE, BING, YANDEX, CENTRUM A DALŠÍ. PŘI NAŠÍ TVORBĚ WEBOVÝCH STRÁNEK A PŘÍ ZHOTOVENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK DBÁME JIŽ PŘI SAMÉM NÁVRHU STRÁNKY A JEJÍHO OBSAHU NA ZÁKLADNÍ OPTIMALIZACI, VOLBU KLÍČOVÝCH SLOV I NÁSLEDNÝ COPYWRITING. DÁVÁME DŮRAZ NA VÝROK „TEXT JE V OPTIMALIZACI WEBOVÉ STRÁNKY KRÁLEM“.