Truhlářství MK Marek kuchyně a interiéry

Ke dni 1.2.2021 Firma MK Marek kuchyně nesídlí v prostorách naší společnosti

ALFA – OMEGA Servis dílny Průcha!!

Výroba kuchyní - truhlářství MK Marek
Výroba kuchyní – truhlářství MK Marek

Nábytek na míru pro Váš dům a byt

Pokud hledáte krásně navrženou kuchyni pro svůj domov, jste na správném místě. Moderní a stylové kuchyně a vestavěné skříně jsou hlavní náplní naší činnosti, máme ale také dlouholeté zkušenosti s výrobou všech typů nábytku, včetně koupelnového i kancelářského.

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na cenově dostupnou, moderní, elegantní kuchyni podle Vašich představ. Zakázka u nás probíhá nejprve vytvořením 3D návrhu a základní cenové nabídky. Následuje zaměření prostoru a vytvoření konečné ceny zakázky včetně případné úpravy rozvodů elektřiny, vody, plynu, dopravy za zakázku a konečné montáže.

Co všechno vyrábíme?

Kuchyně na míru, bytový nábytek, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek, výroba šatních skříní, výroba vestavěných skříní, včetně montáže a dopravy.

Nábytek na míru pro Váš dům a byt

Zakázkové truhlářství. MK Marek kuchyně a interiéry, výroba a montáž kuchyní, výroba vestavěného nábytku, výroba vestavěných skříní, výroba nábytku na míru, Jiří Marek.

Galerie prací

kuchyně exkluziv   kuchyně exkluziv  kuchyně exkluziv kuchyně exkluziv  kuchyně exkluziv  kuchyně exkluziv kuchyně exkluziv  kuchyně exkluziv