AUTOPŮJČOVNA Strakonice – půjčovna osobních automobilů Diviš

AUTOPŮJČOVNA Strakonice – půjčovna osobních automobilů Diviš. Jsme autoservis, který se zaměřuje i na pronájem vozidel – provozujeme autopůjčovnu. Působíme ve více městech jak v Jihočeském, tak v Západočeském kraji. Vozidla si můžete zapůjčit ve Strakonicích, Písku, Klatovech, Plzni atd.

Tel: >>> 735 745 581

AUTOPŮJČOVNA STRAKONICE

PŮJČOVNA OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ VE STRAKONICÍCH, KLATOVECH I V PLZNI. KRÁTKODOBÉ I DLOUHODOBÉ ZAPŮJČENÍ OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ TO JE AUTOPŮJČOVNA – DIVIŠ.

Adresa: Autopůjčovna Diviš

Spojařů 1250

386 01 Strakonice

IČO: 02979811

Tel: >>> 735 745 581

>>> Navigovat do autopůjčovny ve Strakonicích

AUTOPŮJČOVNA AUTOSERVISU PLZEŇ – JIH

AUTOPŮJČOVNA AUTOSERVISU PLZEŇ – JIHJsme autoservis, který se zaměřuje i na pronájem vozidel – provozujeme autopůjčovnu. Působíme ve více městech jak v Jihočeském, tak v Západočeském kraji. Vozidla si můžete zapůjčit ve Strakonicích, Písku, Klatovech, Plzni atd. Vámi objednané vozidlo jsme ochotni doručit i na jiné místo. Zapůjčíme Vám vozidla pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem. V našem vozovém parku naleznete vozidla více kategorií, včetně luxusních. V naší nabídce jsou převážně vozidla značky Škoda ale i vozidlo BMW a Mercedes Benz. Vozidla můžete využít i pro cesty do zahraničí. Již v minulosti jsme zapůjčovali vozidla rodinám, které narychlo sháněli vozidlo na dovolenou po čechách i do zahraničí. Také jsme v minulosti zapůjčovali vozidla lidem, kteří chtěli udělat radost svým blízkým a vozidla si půjčili jednodenně jako zážitek ze svezení.

AutopújčovnaVozidla jsou v dobré kondici, protože jsme si vědomi toho, že bezpečnost je v dnešním provozu na prvním místě. Každé vozidlo má odpovídající servis a je kontrolováno před každou zápůjčkou. Vozidla máme pojištěny zákonně i havarijně. Pojištění vozu je zahrnuto v cenně pronájmu a vy se tedy nemusíte dále starat o pojištění vozidla.Dále zajišťujeme pomoc v případě dopravní nehody. Poradíme, v jakém případě je potřeba k nehodě volat policii, zajistíme odtah Vašeho vozidla, vyřídíme za Vás nahlášení škody na pojišťovně i veškerou následující dokumentaci s pojišťovnou. Všechny náklady na náhradní vozidlo, odtah atd. jsou hrazeny ze zákonného pojištění (povinného ručení) viníka dopravní nehody. Pokud Vás tedy někdo naboural, máme možnost Vaše vozidlo odtáhnout, oběhat za Vás pojišťovny a vozidlo které si zapůjčíte máte zdarma po dobu opravy Vašeho vozidla.

Autopůjčovna: Cílem autopůjčovny je spokojený zákazník, který je ochotný nás doporučit dál. Dbáme na spokojenost svých klientů, tak aby bylo splněno Vaše očekávání. Spokojenost našich klientů si můžete přečíst na našich facebookových stránkách Autopůjčovny, kde nám jsou udělovány recenze. Těšíme se na Vás! Autopůjčovna – půjčovna osobních automobilů ve Strakonicích a v Plzni: Krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení osobních automobilů. Autopůjčovna – Diviš.

Provozujeme autopůjčovnu: AUTOPŮJČOVNA AUTOSERVISU PLZEŇ – JIH: Alfa – Omega servis: Autoservis Alfa Romeo – Fiat – Lancia servis. Dílny Průcha. Internetový marketing: WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – tvorba webu – SEO Plzeň. 30 let provozu dílen i autoservisu = 30 let zkušeností.