Zámečnictví – zámečník v Plzni

Zámečník Plzeň

zámečník v Plzni
zámečník v Plzni
Zámečnická pohotovost - NonStop Plzeň
Zámečnická pohotovost – NonStop Plzeň

Zámečník Plzeň: Non Stop zámečnictví. NonStop zámečnictví Plzeň a okolí, zámečnická havarijní pohotovost. NONSTOP otevírání bytů, otevírání automobilů, otevírání trezorů. Montáž bezpečnostního kování, opravy po vloupání, opravy zámků. Výměny zámků, výměny kování. Zámečník plzeň – zámečnická pohotovost Plzeň

 

Zámečnická pohotovost Plzeň
telefon: zde stačí z mobilu kliknout

>>> +420 608 079 512

Zámečnická NonStop pohotovost Plzeň
Zámečnická NonStop pohotovost Plzeň
 • Nonstop otevírání automobilů
 • Nonstop otevírání trezorů
 • Montáž bezpečnostního kování
 • Opravy po vloupání
 • Opravy zámků. Výměny zámků
 • Výměny kování. Nejen v Plzni
 • Nonstop otevírání bytů

NonStop - Zámečnická pohotovost Plzeň
NonStop – Zámečnická pohotovost Plzeň

NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

 • OTEVÍRÁNÍ ZÁMKŮ

Nejsme lupiči,říká propagátor nového koníčka, otevírání zámku bez klíče. Nadšenci vezmou zámkovou vložku a pokoušejí se ji otevřít. Vyhrává a největší prestiž získá ten, kdo otevře nejsložitější vložku za nejkratší čas. To je nový koníček, který k nám pronikl …více

 • BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Viděl jsem dveře, které i přes velmi vysoký počet jistících bodů nesplňovaly ani základní požadavky nejnižší bezpečnostní třídy 1. Přímo v naší zkušebně TREZOR TEST jsme je zkoušeli ….více

 

Zámečnická pohotovost - NonStop Plzeň
Zámečnická pohotovost – NonStop Plzeň

Nonstop zámečnictví a havarijní pohotovost Plzeň

Pří otevírání zámků všech druhů vždy dbáme na minimální poškození. Zajistíme tak co nejnižší náklady na další opravy spojené s otevřením. Samozřejmě i přes maximální snahu může nastat situace, kdy bude potřeba následně vyřešit kompletní výměnu. Veškeré potřebné díly jako vložky, kování a další vozíme s sebou.

 • Nonstop nouzové otevírání bytů
 • Zabouchli jste si klíče? Potřebujete se dostat domů? Jste z Plzně a okolí? Zavolejte! Otvírání bezpečnostních zámků v Plzni a okolí, zámečnické práce.
 • Non stop otevírání všech zámků, zámečnictví pro Plzeň, Přeštice, Rokycany, Dobřany, Klatovy, Stříbro …

 • Jsme ZÁMEČNICTVÍ připraveno 24 hodin 7 dní v týdnu řešit Vaše nepříjemné situace, jako jsou zabouchnuté dveře Vašeho bytu nebo rodinného domu či zalomený klíč v zámku. Provádíme také otevírání automobilů, trezorů a výměny poškozených zámků nebo kování.
  V případě potřeby volejte kdykoliv…
 • Provádíme:
 • Otevírání domů, bytů a dalších objektů
  Otevírání automobilů
  Otevírání trezorů
  Co po Vás budeme potřebovat, než otevřeme byt či automobil?
 • Otevření jakéhokoliv objektu samozřejmě není možné jen tak. Ideální stav nastává v okamžiku kdy má majitel domu či bytu občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti u sebe.

Co se týče automobilů, ideální stav nastává v okamžiku, kdy u sebe máte doklady k vozidlu. Všechny ostatní případy řešíme individuálně.

RADY od zámečnictví Plzeň

Nikdy se nepokoušejte otevřít zabouchnuté dveře Vašeho domu či bytu násilím.
Tato rada platí dvakrát v případě, že máte na dveřích namontované bezpečnostní prvky. Často dojde k jejich poškození a samotné otevření je neúspěšné. Několikanásobně tak vzrostou náklady.
Dokážeme otevřít prakticky jakékoliv dveře s minimálním poškozením.
Podobné rady se týkají i moderních automobilů často jsou opatřeny velice sofistikovanými bezpečnostními prvky a násilné otevření často způsobí vice škody než užitku.
Montáže zámků a bezpečnostních prvků – zámečník Plzeň

Provádíme dodávky a montáže bezpečnostních zámků, závor či bezpečnostních kování. Samozřejmě při našich pohotovostních výjezdech vždy máme k dispozici náhradní vložky, můžeme tak pružně zareagovat na poškozený zámek a provést jeho výměnu na místě.

Montáže nového zámku či zabezpečení dveří a oken můžete samozřejmě využít i samostatně. Zámečnická havarijní pohotovost, zámečník nonstop otevírání zámků, otevírání všech druhů zámků (zabouchnuté i zamčené), otevírání aut, výroba autoklíčů při ztrátě klíčů,  montáž a oprava zámků,  opravy zámků po vloupání, výměny vložek,  otevření zámků u trezorů, montujeme bezpečnostní zámky a bezpečnostní dveře,  jsme zámečnická pohotovost nonstop,  Náš zámečník provádí – Non Stop zámečnickou pohotovost.

Zámečnictví Plzeň – Dalibor Glos: NonStop zámečnická pohotovost: 608 079 512

Telefon: +420 377 824 179
E-mail: dalikeys@atlas.cz Nýřanská 12, 32300 Plzeň

¨

Zámečnická pohotovost pro Plzeň a okolí
Zámečnická pohotovost NonStop pro Plzeň a okolí