GEOPATOGENNÍ ZÓNY

geopatogenní zóny

geopatogenní zóny

  • GEOPATOGENNÍ ZÓNY (GPZ) působí na člověka ať tomu věří, nebo ne. Jejich dokonalá eliminace (zneškodnění jejich škodlivého působení) vám přinese vždy užitek a pozitivně se to projeví na zdraví. Navíc právě GPZ stojí velmi často v pozadí úbytku lidského biopole, které si mnozí z vás tak pracně podporují pitím naší bioaktivované vody AQUA FORTE Speciál.

GEOPATOGENNÍ ZÓNY - odrušení
GEOPATOGENNÍ ZÓNY – odrušení
GEOPATOGENNÍ ZÓNY
GEOPATOGENNÍ ZÓNY
  • Takto vypadá nainstalované zařízení EKOplus, které v tomto nastavení výrazně odstraňuje a eliminuje vliv GEOPATOGENNÍCH ZÓN (GPZ)
  • ODSTRANĚNÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN

    Rád bych se podělil o zkušenosti moje osobní a mé rodiny s rušičkou GPZ EKOplus od firmy AQUAMEDEN.Bydleli jsme v paneláku v Praze, a jelikož jsme čekali potomka a chtěli jsme jej vychovávat více v souladu s přírodou, než umožňuje pražské sídliště, tak jsme si pořídili starší domek u lesa 30km od Prahy. Po přestěhování do nového bydlení jsme byli s manželkou nicméně jaksi „nespokojeni a rozladěni“. Bylo mi divné, že přestože bydlíme v přírodě, tak se budím unavenější, než když jsem spal v Praze v paneláku. I v našem vztahu s manželkou jsme byli vzájemně nervóznější. Nejdříve jsem této změně nevěnoval pozornost, protože každý ví, že stěhování a pořízení bydlení s sebou přináší stres a starosti, tak jsem to přičítal této příčině. Nicméně když jsem sedě v obývacím pokoji začal usínat únavou skutečně jen pár minut poté, co jsem usedl do křesla, tak jsem si uvědomil, že něco není v pořádku. Začal jsem sám chodit po domě a testoval postupným stěhováním postelí a křesel místa, kde se cítíme lépe a kde hůře. Nejsem psychotronik ani senzibil, ale jednoduchou metodou pokus – omyl jsme s manželkou nakonec našli příznivější místa pro spánek. Stále to ovšem nebylo ono, navíc určitě sami chápete, že pokud je člověk limitován prostorem, tak si postel prostě z domu na zahradu nedá.Věděli jsme samozřejmě, že existují lidé, kteří vám za poplatek negativní zóny odruší nebo naistalují nějaké rušičky. Jenomže jsme neměli referenci na někoho skutečně seriózního a na „šarlatány“ jsme nevěřili a ani jsme je do domu zvát nechtěli. Taky jsme chtěli dopředu vědět, kde ty zóny jsou, abychom viděli, jestli nám to ten „odborník“ kterého pozveme, potvrdí. Zkusil jsem tedy nejdříve kamaráda, který má schopnosti pracovat s kyvadlem a požádal ho o detekci geopatogenních zón. Velice nás potěšilo, že místa, která nám kyvadlem detekoval, se shodovala s místy, které jsme sami již dříve doma vytipovali podle toho, jak jsme se cítili. Co nás už netěšilo, že nám přidal na seznam ještě pár dalších míst a nám bylo jasné, že pokud chceme z našeho domova mít oázu pohody a relaxace, tak prostě musíme řešit celý problém komplexně, a že nám nějaký talisman položený pod postel nebo něco podobného nepomůže. V celém domě jsme měli negativní zóny přibližně na 70% – 80% plochy. To nás trochu vyděsilo a začali jsme intenzivně hledat odborníky na odrušení.Na internetu jsme našli jakési firmy, dokonce se zde i někdo od nich u nás doma stavil, prováděl předběžné detekce a navrhoval řešení, ale jejich přístup nás odradil, a navíc jsme z nich neměli dobrý pocit. Přišlo nám, že to celé dělají jenom pro peníze a vlastně jim moc nejde o řešení pro nás. Manželka tehdy rovněž pozvala jakousi paní „čarodějku“ která byla zase naopak milá a asi chtěla i pomoci, ale po jejím kouzlení u nás v obýváku se prakticky nic nestalo a žádná změna v kvalitě našeho spánku či žití obecně se neprojevila.

geopatogenní zóny
geopatogenní zóny

Řízením osudu jsem v té době odjel do Rakouska a tam mi jeden známý člověk doporučil na odrušení GPZ zón firmu AQUAMEDEN. Říkal, že mají doma nainstalované EKOplus již několik let, a že jsou nadmíru spokojeni. Mluvil konkrétně o panu Hlinkovi v superlativech, že prý dokonce pomohl jeho otci vyléčit se z rakoviny. Věděl jsem, že tento můj známý je seriózní člověk, a tak přestože mi jeho vyprávění přišlo jako pohádky, a chvílemi by člověk pochyboval o jeho zdravém rozumu, věděl jsem, že je třeba přistoupit k hodnocení něčeho takto těžko uchopitelného bez předsudků a s určitou dávkou pokory. Rozhodl jsem se pana Hlinku zkontaktovat a požádat o pomoc při řešení našeho problému s GPZ.Velice mne překvapilo, jakým způsobem pan Hlinka s klienty komunikuje a bylo mi hned jasné, že to je přesně ten přístup, který jsem očekával tj. upřímná touha mi pomoci. Pan Hlinka nelenil a okamžitě mi poslal návrh řešení a kalkulaci. Když k nám přijel na návštěvu i s psychotronikem, který u nás zóny detekoval, potěšilo mne, že potvrdil nám již známá místa a velice přesně zóny popsal a ohraničil. Následně se pustil do čištění prostoru od psychosomatických negativních energií. Pan Hlinka nám mezitím vysvětloval způsob, jakým pracují a co se nyní děje. Toto vysvětlení bylo skutečně třeba, protože vše co dělal pan psychotronik, nebylo okem viditelné a dělo se na úrovni jemnohmotných energií. Nicméně pan Hlinka nám trpělivě vysvětlil, že nejprve se prostor vyčistí od všech negativních vlivů, a teprve poté se trvale nainstaluje rušička GPZ EKOplus. Doba čištění prostoru se nedá odhadnout, to je individuální, zaleží na stupni „zamoření negacemi“. U nás to bylo poněkud více, než je průměr, jelikož se jedná o starý dům a zřejmě v něm v minulosti proběhlo hodně negativních emocí. Bylo vidět, že pan psychotronik byl dost unavený. Když jsem se ho ptal, kde se cítil nejhůře, tak mi přesně potvrdil ta místa, kde jsem i já dříve po pár minutách naprosto kolaboval a usínal únavou. Nakonec nám napevno nainstalovali EKOplus a poučili, že se s ním nesmí hýbat atd.Dnes je tomu již několik let, co máme doma nainstalované EKOplus a musím přiznat, že jsme této investice nikdy nelitovali. Nejen, že se nám zlepšila kvalita spánku, ale i náš vztah se zlepšil a dokonce i projevy alergií, kterými žena trpí, mají nyní každoročně lehčí průběh. Po této pozitivní zkušenosti jsem si nechal jedno EKOplus nainstalovat i v kanceláři, kde jsem trávil hodně času a musím přiznat, že se i má produktivita zvýšila. Byl jsem v práci méně unavený.

Odrušování geopatogenních zón - GPZ
Odrušování geopatogenních zón – GPZ

Co mě však nejvíce překvapilo, že pracovní návštěvy se u mne cítili velice dobře a nechtělo se jim odcházet. Tak jsem měl možnost získat i více spokojených klientů.Samozřejmě, že koupě EKOplus něco stojí, ale rozhodně nepoměrně méně, než u konkurence a navíc člověk získá skvělý servis a ohromující množství informací a rad pro život, které docení někdy až později. Vím, že to vše může znít pohádkově, ale je pravda, že nám EKOplus rozhodně pomohlo zlepšit kvalitu našeho života a naplnit tak myšlenku firmy AQUAMEDEN, že se zaměřují na podporu bytí.Po těchto pozitivních zkušenostech s přístrojem EKOplus jsem postupem času měl možnost vyzkoušet i další produkty firmy AQUAMEDEN jako je energiemi sycená voda AQUA FORTE SPECIÁL, ochranný rezonátor zdraví RESONATOR SALUTIS či přípravek MATUZALEM. Vždy jsem byl velice spokojen nejenom s těmito produkty, ale zejména s radami a osobním a lidským přístupem k lidem od pana Jiřího Hlinky. Musím přiznat, že po počátečních „hádkách“ s ním jsem mu musel později dát za pravdu, a že pomohl mému osobnímu rozvoji v mnohých směrech. Je to člověk, který Vás nikdy nezklame, je na něj 100% spolehnutí a vždy jedná především ve vašem zájmu, což jasně cítíte. Proto vám touto cestou mohu firmu AQUAMEDEN i pana Hlinku jenom vřele doporučit. Určitě budete spokojeni.Ing. Bohumír Kovář, Praha, email: kovarb@seznam.cz

Geopatogenní zóny (GPZ) – způsoby odrušení Geopatogenních zón:

odrušení geopatogenních zón
odrušení geopatogenních zón
Geopatogenní zóny (GPZ)
Geopatogenní zóny (GPZ)

V dnešní době se používají již nejrůznější druhy technologií na ochranu proti škodlivým účinkům těchto emisí. Postupně Vás budeme seznamovat s charakteristikami těch, ke kterým jsme měli přístup. Dnes víme, že  je velmi obtížné emise odstínit či zrušit. Praxí bylo postupně  empiricky zjištěno, že je nejlepší postupovat podobným způsobem, jakým GAZ působí. To znamená zase na úrovni energetických polí a jejich vzájemných interakcí.

Tuto náročnou podmínku prozatím splňuje jen několik přístrojů na světě.

A právě zařízení EKOplus které tuto podmínku splňují jsou naší společností vyvinuty a instalovány již od roku 1994. Mají vyjímečně širokospektrý účinek, který dle našich dostupných informací ještě nebyl ve světě překonán. Navíc po letech je k dnešku (to je začátku roku 2007) možno konstatovat, že naše zařízení EKOplus jsou stále na světové špičce a jsou dodnes ničím nepřekonané). Jen tak na okraj – bagatelizováním těchto informací či jejich smetením se stolu se slovy „já na to nevěřím“ se před účinky GAZ zásadně ještě nikdo neochránil. Je to ostatně, jako když zabijete posla který přinesl špatné zprávy. Tím se ještě nikdy nic nevyřešilo.

Nevyhrazujeme si žádné absolutní právo na to, že tento náš názor na daný problém, věc, či událost musí být jediný správný. Vše vychází ze stupně poznání a praktických zkušeností, které nejen rostou, ale také se kvalitativně mění a my věříme, že k lepšímu. Protože vývoj – ten bude pokračovat pořád dál… Ovšem, máte – li na věc jiný názor, nebo zastáváte – li diametrálně odlišné stanovisko, či víte – li o dané problematice mnohem více a chcete se s námi o to podělit, dejte nám o tom v každém případě vědět.

QR kód GEOPATOGENNÍ ZÓNY - odrušení geopatogennících zón
QR kód GEOPATOGENNÍ ZÓNY – odrušení geopatogennících zón

Jiří Hlinka
Společnost AQUAMEDEN
Výškovická 168 , OSTRAVA
PSČ 700 30

Telefon: 724421953
E-mail: info@podporabyti.cz
Otevírací doba, informace: 8:00 – 19:00