Katalog firem

Jazyková škola Plzeň

Jazyková škola Plzeň – Perfect World

Jazyková-škola-Plzeň-Perfect-World
Jazyková-škola-Plzeň-Perfect-World

 

Jazyková škola v Plzni nabízející výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny v kurzech do maximálně 6 studentů, soukromých lekcích, skupinových lekcích pro děti a táborech s angličtiny pro děti i dospělé. Jazykovka se srdcem poskytuje také překlady a tlumočení i výuku češtiny pro cizince. Naším specifikem jsou ryze konverzační kurzy pro všechny úrovně angličtiny.

 

Víte, že Perfect World je jedinou jazykovou školou v Plzni, která zdarma učí děti z dětského domova? Za dva roky spolupráce s DD Domino prošlo bezplatnou výukou v Perfect World 9 dětí, kterým jsme pomohli úspěšně složit maturitu, zlepšit své známky i pochopení cizího jazyka ve škole či se…


Kontakty:
Dominika Pašková – jednatelka
Provozovna:
Lidická 82, Plzeň, Bolevec
(cca 0,5 km od sídla naší staré školy)
323 00 Plzeň
tel.: +420 608 618 889
IČO: 29157692
číslo účtu: 2600269934/2010
e-mail: posta@perfect-world.cz

Účelem Perfect World, jazykovky se srdcem, je zvýšit kvalitu a radost ze života mnoha lidí prostřednictvím schopnosti skutečně se domluvit cizím jazykem.

 

 Chtěli byste se trochu zlepšit v cizím jazyce, ale učebnice nejsou Vaše parketa? Nechcete nikde hledat pravidla, která Vám stejně nedávají smysl? Tak zkuste naše videotipy! Vytváříme je tak, aby Vám co nejsnadněji vysvětlily to, čemu jste roky nerozuměli a už jste nad tím možná i zlomili hůl!
Víte, že Perfect World je jedinou jazykovou školou v Plzni, která zdarma učí děti z dětského domova? Za dva roky spolupráce s DD Domino prošlo bezplatnou výukou v Perfect World 9 dětí, kterým jsme pomohli úspěšně složit maturitu, zlepšit své známky i pochopení cizího jazyka ve škole či se… Účelem Perfect World je zvýšit kvalitu a radost ze života mnoha lidí prostřednictvím schopnosti skutečně se domluvit cizím jazykem.5 tipů na správnou anglickou výslovnost „Thank you“, „Hello“, „Please“ … Chcete umět správně vyslovovat slova, která sice pochází z angličtiny, ale nevyhneme se jim ani v češtině? Nebuďte za hlupáka o osvojte si pár jednoduchý pravidel anglické výslovnosti, která Vám pomohou nedělat už v budoucnu ony časté, avšak zbytečné chyby!

 Tipy na to, jak se učit

Učite se sami nebo u nás a chcete rozumět tomu, co funguje a co ne???

 

 

Jazyková škola Plzeň nabízející výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny
Jazyková škola Plzeň nabízející výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny

přijímáme poukázky : Flexi pass, Dárkový pass, Smart pass, Fokus pass, Bonus pass


Jazyková škola Plzeň – Perfect World

Lidická 82, Plzeň Bolevec tel.: +420 608 618 889

SEO Plzeň


SEO BP

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding). Copywriting (CW). Správa sociálních sítí. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.