Katalog firemPronájem výrobních prostor Plzeň

K pronájmu výrobní prostory – Plzeň Jih

PRONÁJEM: Nabízíme k pronájmu výrobní prostory – Plzeň Jih

Nabízím k pronájmu výrobní prostory – Plzeň Jih. Výrobní prostory se nacházejí v areálu dílen ve Vstiši u Dobřan – Plzeň Jih.

Výrobní prostory k pronájmu se nacházejí v areálu dílen ve Vstiši u Dobřan – Plzeň Jih. V areálu jsou celkem čtyři dílny.

V jedné z dílen působí Zakázkové truhlářství MK Marek – kuchyně a interiery.  Tato dílna se uvolní k datu 01.02. 2021 a bude opět pronajata za cenu 15000.- Kč/měsíc. V další z dílen k pronájmu dosud působí firma Autoservis Alfa Romeo – dílny Průcha. Tuto dílnu má v pronájmu Jiří Václavík – autoservis – diagnostika italských automobilů. Další dvě dílny – viz fotografie – se uvolní po nájemci, který ukončuje nájemní smlouvu od cca v období 01/2021 a budou volné pro dalšího případného nájemníka.

Pronájem výrobní haly, prostoru 125 m2 + 135 m2 Nabízíme k pronájmu 260 m2 výrobních prostorů ve Vstiši, 3 km od Dobřan. Velmi dobrá dostupnost do Plzně a na D5. V prostorech je rozvod stlačeného vzduchu, vytápění ústředním topením s plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Tepelně izolovaná a udržovaná vnitřní novostavba. Vlastní měření energií, samostatné WI-FI, 2 kanceláře a 2 sociální zařízení. Kauce ve výši 1-3 měsíčních nájmů dle podmínek v nájemní smlouvě, plus poplatky za služby (energie, vodné a stočné, svoz odpadu).

Cena k jednání 14 000,- Kč/měs. a 16 000,- Kč/měs.. Cena za celý výrobní prostor 260 m2 je cena pronájmu k jednání  29000,- Kč/měsíc.

Pronájem dílny - dílen Plzeň Jih
Pronájem dílny - dílen Plzeň Jih

K pronájmu výrobní prostory – Plzeň Jih

Dílny je možno pronajmout s kompletním vybavením pro autoservis. Dvousloupové zdviže, rozvod stlačeného vzduchu, dozer, hydraulická pumpa, mnoho přípravků pro nastavení rozvodu motorů, pracovní stoly – ponky, stojanová vrtačka, regály, hevery, zdvihací zařízení – žirafa, k dispozici vlek pro přepravu osobních automobilů. Dále je možné si pronajmout další skladovací prostory – sklady s regály.

Kontakt pro informace – majitel dílen – Bohumír Průcha tel: 777857022

K dispozici vybavená kancelář WiFi, PC, koupelna, šatna, sklady, parkovací plochy, auto-vlek, zdviže, rozvod stlačeného vzduchu, lisy, CO2, stojanová vrtačka, dozer, mnoho pracovních stolů, diagnostika, speciální přípravky, +++ Uzavřený objekt 2000 m2 s hlídačem.

K pronájmu výrobní prostory – Plzeň Jih

SEO BP

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding). Copywriting (CW). Správa sociálních sítí. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.