Katalog firem

Realitní kancelář Plzeň – Kopta reality

Realitní kancelář Plzeň

Nabídky realit a nemovitostí právě pro Vás po celé České republice. Reality, domy, byty, pozemky, nemovitosti, kanceláře zajistí vždy specializovaná realitní kancelář Kopta reality s.r.o

1. VYSOKÁ ÚSPĚŠNOST PRODEJE/PRONÁJMU
Naše dlouhodobé statistiky ukazují úspěšnost 87%, tedy se blížíme téměř 90 % tzn 8-9 nemovitostí z 10 si u nás najdou svého kupce.

2. PRACUJEME VÝHRADNĚ NA EXKLUSIVNÍ SMLOUVY
Dáváme energii tam, kde to má smysl. Exklusivita chrání všechny strany, tedy prodávající, kupující a samozřejmě i realitní kancelář. Realitnímu trhu v České republice jistě chaos a přemíra nevýhradních smluv jistě neprospívají. Nyní je již realitní zralost prodávajících i kupujících natolik velká , že exklusivní smlouvy u renomovaných kanceláří vyžadují.

3. RYCHLOST PRODEJE/ PROJNÁJMU
Současná ekonomická situace realitnímu bussinessu přeje, to se odráží v kvalitě a rychlosti prodejů/pronájmů. Pokud jsou nemovitost v tržní ceně a nevázne na nemovitost právní vada, lze konstatovat, že prodeje/pronájmy realizujeme od několika hodin po několik týdnů v závislosti na lokalitě, ceně a typu nemovitosti.

4. VELMI ÚZKÉ A KVALITNÍ PORTFOLIO NEMOVITOSTÍ
Kvalita, kvalita a zase kvalita převyšuje kvantitu nemovitostí. Každá zakázka potřebuje patřičnou péči a toho jsme si vědomi, proto v našem portfoliu najdete pečlivě připravené a vybrané zakázky zejména z Plzeňského kraje, který je nejen naší pracovní lokalitou, ale také domovem.

5. PROKLIENTSKY PŘIZPŮSOBIVÁ REALITNÍ KANCELÁŘ
Každá nemovitost je jiná a i okolnosti prodeje se často různí. K tomu je třeba přihlížet a s prodávajícím i kupujícím tyto okolnosti zohlednit při náběru a následné realizace zakázek.

6. LIDSKÝ POTENCIÁL
Díky globálnímu propojení lidí skrz různé komunikační kanály – facebook, youtube..apod, jsme schopni nemovitost nabídnout miliónům koncových uživatelů. Tyto infomační kanály dlouhodobě využíváme a dostáváme tak nemovitosti do širšího povědomí lidí. Detailně pracujeme s mnoha lety budovanou klientskou poptávkovou databází. Řada nemovitostí /v průměru 38%/ končí u kupujících z naší poptávkové databáze či databáze zpřátelených realitních kanceláři v unikátním systému CLOUD REAL.

7. MODERNÍ TECHNOLOGIE, TECHNIKY
Jdeme s dobou, proto pro svou práci využíváme nejen znalostí Homestagingu, Feng-Shui, znalostí Energii krajiny a dalších znalostí, které jsou pro klasickou realitní práci netypické. Najímáme si profesionální fotografy aodborníky na leteckou techniku s létajícími drony, textové, designové profesionály, video profesionály, youtubery…..apod.

Jan Kopta, DiS. – jednatel společnosti
Mobil: 775 681 050
Tel.:    377 963 510
jan.kopta@koptareality.cz

SEO BP

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding). Copywriting (CW). Správa sociálních sítí. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.