Služby Plzeň Žižkova 66

Centrum služeb – Plzeň Bory

linka

Chcete využít služeb internetového marketingu? Internetový marketing Plzeň Vám zajistí zviditelnění firem, výrobků, nabídek, akcí i událostí na internetu nejen v Plzni a okolí.

Marketing Plzeň
Marketing Plzeň

ALFA – OMEGA servis & spol. projekt.

AG25 – internetový marketing Plzeň

WEB – FOTO – MEDIA – SEO – VIDEO

Tiskárna – grafické studio

Webové studio

Video studio – Video produkce

 

 • tel: 777 857 022
 • tel: 733  100 143

linka

 • WFB Media & ALFA – OMEGA servis & spol. projekt

  WFB Media - web studio
  WFB Media – web studio

 

Václav Bartoš

tel: 777 857 021

Web studio – web design

 • WFB Media – Video studio, videonahrávky, videozáznamy, kamera, střih a video efekty, fotografické práce. Zhotovení fotografie, produktu, výrobku, interiéru, exteriéru. Zhotovení webových stránek Plzeň. Zhotovíme video pro propagaci firmy, produktu i jakékoliv AKCE nejen v Plzni. Video nahrávky maturitních plesů, svateb, firemních večírků i jakýchkoliv ostatních společenských akcí a událostí nejen v Plzni..

linka

 

Bohumír Průcha & Kateřina Průchová

tel: 777 857 022 – 774 584 199

zviditelnění firem na internetu

 • internetový marketing – SEO služby – Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače – zviditelnění firem na internetu

 • SEO Plzeň: Alfa – Omega servis: tel: +420 777 857 022 – Internetový marketing Plzeň – WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. VideoProdukce Plzeň. Promo Video studio. Videoproducent. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.

linka

WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO
WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO

 

Bohumír Průcha & Václav Bartoš

tel: 777 857 022 – 021

WEB – FOTO – MEDIA – SEO – VIDEO

 

 • Promo-video, tvorba webu a fotografické práce patří dnes mezi hlavní činnosti naší agentury. Promo-videa pro firmy, videoprezentace výrobků a produktů, videonávody, reportáže, natáčení svateb a maturitních plesů to vše zajistí naše agentura.
  S naší kamerou Canon XC10, která je schopná natáčet v rozlišení až 4K, a pomocí profesionálních grafických programů v našem virtuálním studiu vytvoříme prostředí, srovnatelné se špičkovými zpravodajskými stanicemi.

linka

 

Jana Urbánková

tel.: 736 420 127

 

 

 

 • Vaše nohy zaslouží důkladnou péči alespoň jedenkrát v měsíci, která může dopomoct k zahojení puchýřů a mozolů a zklidnění četných otlaků. K našim nabízeným službám zejména patří péče o Vaše unavená chodidla a jejich regeneraci formou mokré pedikúry, další péče jako zábaly, reflexní terapie a masáž nebo úpravy nehtů je na Vaší volbě, potřebě a vkusu.

linka

 

Kateřina Bastlová

tel.: 775 059 577

 

 

 

 • Kadeřnictví Plzeň Bory FATAL hair & nails. Střihy a sestřihy podle posledních trendů. Účesy na svatby a plesy. Plzeňské kadeřnictví – OLAPLEX. Účesy Vám provede kadeřnice a vizážistka Kateřina Bastlová ve svém kadeřnickém a účesovém salonu v Plzni na Borech. Účesy a sestřihy, které opravdu sluší.

linka

 

Beata Mrázová

tel.: 724 322 055

 

 

 

 • Máte-li raději přirozenost – máme pro Vás japonskou manikúru P-shine, která přispívá k vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení. Hledáte nejšetrnější úpravu přírodních nehtů? Vhodnou volbou pro Vás bude Shellac, žádné pilování, žádné broušení,žádné poškozování nehtů.

linka

SEO Plzeň: Alfa – Omega servis >>> SEO »

linka