BrickHouseKatalog firemVýstavba rodinných domů na klíč

Zděné rodinné domy na klíč Plzeň

Levné zděné rodinné domy na klíč

Stavební firma BrickHouse provádí kompletní výstavbu rodinných domů či bungalovů na klíč. Díky nedostatku vhodných pozemků pro novou výstavbu níkonákladových domů jsme vyvinuli nestandardní a kompaktní propozice našich zděných domů na klíč. Ceny těchto domů na klíč jsou v kombinaci s našimi vysokými standardy velice příznivé.

Nevlastníte pozemek, ale chtěli byste vlastní bydlení? Nevidíme v tom žádný problém. Velice rádi Vám pomůžeme nalézt a vybrat vhodný pozemek, který bude splňovat Vaše požadavky pro výstavbu bungalovu na klíč.

BrickHouse nabízí také poradenskou činnost, jelikož v dnešní době je výstavba nových domů řešena hypotékou a pro každého investora je v pozdější době stěžejní starost platit hypotéku. Proto nabízíme kompletní realizaci nového bydlení na klíč, kdy vše potřebné vyřídíme za Vás a od nás dostanete obecně řečeno již jen ,,klíče od nového domova“.

Na našich webových stránkách nabízíme k náhledu některé již realizované rodinné doma a bungalovy na klíč v přehledné galerii. Výstavbu provádíme po celé České republice.

V případě zájmu neváhejte navštivit naše webové stránky BrickHouse.cz nebo zavolat na číslo 702 060 093.