Katalog firem

Hasící hřeby DAFO

Hasební technika DAFO – hasící hřeby

Hasící hřeby DAFO umožňují efektivnější způsob hašení, ochrany majetku a osob. Jejich použití umožní podstatnou úsporu vody při zásahu a umožňují snadnější hašení při ztíženém přístupu k požáru.

Hasící hřeby se dodávají v několika modifikacích:

  • Mlhový hasicí hřeb: „útočný“ a „obranný“
  • Mlhový hasicí hřeb dlouhý: „útočný“ a „obranný“
  • Práškový hasicí hřeb: „útočný“ a „obranný“

Firma Nordex Europe dováží od společnosti DAFO všechny typy hasicích hřebů a další hasební techniku.

Mlhový hasící hřeb

Hasební technika firmy DAFO – mlhový hasící hřeb krátký
Hasební technika firmy DAFO – mlhový hasící hřeb dlouhý

Nová technika hašení za použití hasební techniky DAFO – hasících hřebů zajišťuje rychlejší kontrolu nad ohněm a jeho uhašení. Vzhledem k tomu, že nemusí otevřít dveře, okna nebo dělat díru ve střeše, zabrání tím nežádoucímu přísunu kyslíku, což vždy zvýší intenzitu požáru. Každý hasící hřeb využívá pouze 70 litrů vody za minutu. K hasícím hřebům je prodáváno i příslušenství: brašnové pouzdro a průrazné kladivo.


Práškový hasící hřeb

Hasební technika firmy DAFO – práškový hasící hřeb

Práškový hasící hřeb má dělku 700mm a je snadno prostrčitelný malými otvory. Tento hasísí hřeb je dodáván s hadicí vybavenou rychlým konektorem pro snadné měnění mezi útočnými a obranými hřeby. Na opačné straně hadice se nachází univerzální spojka pro snadné připojení k hasicímu přístroji, která nevyžaduje odstranění hadice z hasicího přístroje – stačí zatlačit práškovou hadici do konektoru a ručně utáhnout.