Katalog firemSlužby v Plzni

Mottura Czech

Kolejnice, garnýže, žaluzie, rolety – Mottura Czech

Mottura Česká republika Divadelní služby Plzeň, s.r.o. je firma zabývající se dovozem, montáží a servisem prémiového stínění italské firmy Mottura Spa. Garnýže, kolejnice, žaluzie, rolety a japonské stěny mají dokonalé provedení a díky velkému know-how této firmy  poskytují vysokou spolehlivost a kvalitu. Spolehlivost produktů je garantována 40-ti letou zkušeností.

 

Kvalitní stínění firmy Mottura – garnýže a kolejničky

Kolejnice a garnýže Mottura

Jestliže plánujete pořídit záclony či závěsy, disponujeme nejširší nabídkou garnýží a kolejniček, které zabezpečují tichý a bezúdržbový chod systému Mottura. Díky know-how a zkušenostem firmy můžeme zaručit dlouhou životnost, která předčí všechny Vaše očekávání.

 

Dodáváme také motorické garnýže, které je možné ovládat pomocí stěnových ovladačů či dálkovým ovládáním.

 

 

Jedinečná nabídka kvalitních a designových rolet Mottura

Rolety Mottura

Nabízíme kompletní řešení v oblasti roletových systémů pro domácnost, kancelář i průmysl. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu roletových systémů, které lze ovládat manuálně či elektrickým ovládáním. Díky bohatému výběru „hi-tex“ tkanin je zaručena dlouhá životnost rolet a spolehlivost stínění.

 

Vertikální žaluzie Mottura vynikají svojí mimořádnou kvalitou

Vertikální žaluzie Mottura

Vertikální žaluzie nabízejí mnoho možností jak vyřešit Váš požadavek na provedení stínění. Vynikají mimořádnou kvalitou a odolností, která je zaručena mnohaletou zkušeností v oboru. V kombinaci s hi-tex tkaninami získáte mimořádné žaluzie, které Vám budou sloužit daleko lépe a déle než výrobky z běžných hobby marketů.

 

 

 

 

 

Japonské stěny od firmy Mottura jsou velice kvalitní způsob řešení stínění 

Japonské stěny Mottura

Naše kolejnicové systému určené pro japonské stěny lze ovládat ručně či motoricky. Kolejničky jsou díky své kvalitě vhodné nejen pro domácí užití, ale lze je využít i v profesionální sféře jako jsou hotely či penziony.

Zabýváme se také výrobou textilních panelů japonských stěn. Veliké zkušenosti a laserové opracování tkanin Mottura hi-tex zaručí tu nejlepší možnou kvalitu a dlouhou životnost.

 

 

 

 

 

Luxusní garnýže od firmy Mottura Czech jsou díky své eleganci a kvalitě velmi žádané

Luxusní garnýže Mottura

Nabízíme také vysoce kvalitní a elegantní garnýže, kde je kladen důraz na eleganci a kvalitu. To nejlepší zpracování kovů a povrchová úprava materiálu včetně ozdobných prvků pozvednou klasicky designovanou domácnost na zcela jinou úroveň. Od objednání se o nic nemusíte starat a vše za Vás vyřešíme my.

 

 

 

 

 

 

Provádíme také pozáruční a záruční servis všech systémů Mottura. Díky sladovým zásobám nejpoužívanějších dílů je oprava snadná a rychlá a Vaše zařízení se může co nejdříve vrátit zpět do provozu.

Působíme po celé České republice a na montované systémy Mottura poskytujeme 3 letou záruku.